«а що полюбити перлову кашу?
«а що полюбити перлову кашу?

Ћюбител≥в перловоњ каш≥ знайти не так просто, ≥ це, не дивл€чись на те, що в≥дома вона з глибокоњ давнини ≥ часто згадуЇтьс€ в Ѕ≥бл≥њ. ” минул≥ часи перловка вважалас€ царською стравою. јле сьогодн≥, на жаль, страви з перловоњ каш≥ не користуютьс€ попул€рн≥стю в меню.

ѕерлова крупа - це очищен≥ ≥ в≥дшл≥фован≥ ц≥л≥сн≥ €чм≥нн≥ зерна. Ќазву свою вона отримала через схож≥сть за кольором ≥ формою з р≥чковими перлами. ™ у каш≥ й ≥нша назва - Ђмужицький рисї.

„им корисна перлова каша?

¬и€вл€Їтьс€, перловка вважаЇтьс€ чемп≥оном за зм≥стом м≥нерал≥в: кал≥й, кальц≥й, зал≥зо, м≥дь, марганець, н≥кель, цинк, мол≥бден, кобальт, стронц≥й, йод, хром, бром ≥ фосфор.  р≥м того, в перлов≥й каш≥ високий вм≥ст в≥там≥н≥в групи ¬, а також в≥там≥н≥в ј, D, E, PP.

ѕерловку ще називають Ђкашею красиї, оск≥льки вона дуже корисна дл€ ж≥нок. ¬с€ справа в тому, що њњ основне багатство - л≥зин - бере активну участь у виробленн≥ колагену. –егул€рне вживанн€ страв з перловки зробить шк≥ру б≥льш пружною, еластичною ≥ допоможе позбутис€ в≥д зморшок.

«авд€ки високому вм≥сту фосфору перлова каша корисна дл€ нормального обм≥ну речовин, а також дл€ формуванн€ скелета, особливо в пер≥од зростанн€. ƒ≥Їтологи рекомендують перлову кашу вс≥м, хто прагне скинути зайву вагу, так €к вона низькокалор≥йна.

ѕерловка - натуральне джерело кл≥тковини, €ка життЇво важлива дл€ здоров'€ ≥ нормального функц≥онуванн€ шлунково-кишкового тракту. ≈ксперти кажуть, що, багата натуральними б≥лками, перлова каша маЇ ун≥кальну властив≥сть: вона може запоб≥гати р≥зноман≥тним алерг≥чним реакц≥€м на харчов≥ продукти та ≥нш≥ зовн≥шн≥ подразники.

ѕерлова каша волод≥Ї потужною антибактер≥альною ≥ протим≥кробною д≥Їю, завд€ки чому може використовуватис€ зовн≥шньо дл€ л≥куванн€ р≥зних шк≥рних запалень ≥ грибкових захворювань.  р≥м того, ц€ каша надаЇ нашому орган≥зму спазмол≥тичний, обвол≥куючий, пом'€кшуючий, сечог≥нний, в≥дхаркувальний ефект.

ƒо реч≥, з залишеноњ п≥сл€ замочуванн€ €чменю води вчен≥ вид≥лили речовину з антиб≥отичною д≥Їю - гордец≥н, €кий ефективний при л≥куванн≥ грибкових захворювань шк≥ри.

«а допомогою перловки л≥кують захворюванн€ молочних залоз, позбавл€ютьс€ в≥д запор≥в, в≥д ожир≥нн€, кашлю та застуди.

ѕерлова крупа вимагаЇ тривалого вар≥нн€, але прискорити цей процес можна, €кщо попередньо замочити њњ на три години.

як бачите, полюбити перлову кашу Ї за що, а €кщо готувати з нењ з фантаз≥Їю, то перловка може стати вашою улюбленою стравою!