ѕро що розкажуть ст≥кери на фруктах ≥ овочах?
ѕро що розкажуть ст≥кери на фруктах ≥ овочах?
ѕро що розкажуть ст≥кери на фруктах ≥ овочах?
 —ьогодн≥ наклейками на бананах, мандаринах та ≥нших фруктах вже н≥кого не здивувати. якщо ще пару дес€тил≥ть тому д≥ти акуратно наклеювали њх на холодильник, ст≥л або пенал, то сьогодн≥ ми мало звертаЇмо уваги на них. ≤ даремно! јдже на цих р≥знокольорових пап≥рц€х м≥ститьс€ багато ≥нформац≥њ про постачальника та продукти в ц≥лому.

ћаленька наклейка - це спос≥б виробника за€вити про себе. «апам'€тавши продукт, €кий сподобавс€, в наступний раз ви з високою часткою ймов≥рност≥ знову оберете його ж.

Ќа де€ких ст≥керах Ї штрих-код або QR-код, де зашифрована ≥нформац≥€ про товар, €ку зчитуЇ касир в магазин≥ або ви сам≥ можете це зробити за допомогою спец≥ального моб≥льного додатку.

÷≥кавий факт - виробники запевн€ють, що њх наклейки њст≥вн≥! «вичайно, це не означаЇ, що њх наклейку потр≥бно обов'€зково з'њдати, але €кщо ви або дитина випадково њњ проковтнули, це н≥чим не загрожуватиме здоров'ю.

ƒе€к≥ наклейки м≥ст€ть цифровий код. «азвичай чотири цифри говор€ть про те, що фрукт або овоч вирощений традиц≥йним способом. якщо цифр п'€ть, то потр≥бно диивитис€, €ка стоњть першою. якщо номер починаЇтьс€ з 8 - при вирощуванн≥ продукту використовувалис€ технолог≥њ генноњ ≥нженер≥њ, тобто √ћќ. якщо попереду 9 - вирощуванн€ виробл€лос€ по орган≥чним технолог≥€м, в максимально близьких до природних умов. ¬ ≥нших випадках код зазвичай один ≥ той же. Ќаприклад, дл€ банан≥в це 4011 або 94011, €кщо продукт за€влений €к орган≥чний. Ќа €блуках ви часто побачите цифри 4130, а на к≥в≥ - 4030.

ќднак незабаром наклейки можуть зникнути назавжди, поступившись м≥сцем лазерному грав≥юванню. “ак≥ Ђтатуюванн€ї на овочах ≥ фруктах виконуютьс€ за допомогою г≥дроксид≥в ≥ оксид≥в зал≥за, €к≥ при нанесенн≥ не потрапл€ють п≥д шк≥рку. «а допомогою кодуванн€ продукц≥€ може бути ≥дентиф≥кована прот€гом ус≥Їњ поставки. Ќа сьогодн≥шн≥й день цей спос≥б застосовуЇтьс€ найчаст≥ше на гранатах, дин€х, апельсинах ≥ бананах.