ўо робить нас дурн≥шими?
ўо робить нас дурн≥шими?

¬≥д чого залежить гнучк≥сть розуму людини? —падков≥сть, навчанн€, а, може, спец≥альне харчуванн€?

¬чен≥ з'€сували, що велика к≥льк≥сть насичених жир≥в в орган≥зм≥ затримуЇ функц≥ю допам≥ну - важливого нейромед≥атора, що в≥дпов≥даЇ за мотивац≥ю. ¬ ход≥ досл≥джень було встановлено, що багате жирами харчуванн€ негативно в≥дбиваЇтьс€ на гнучкост≥ розуму: упов≥льнюЇ реакц≥ю, пог≥ршуЇ пам'€ть ≥ нав≥ть викликаЇ почутт€ депрес≥њ.

ќтже, велика к≥льк≥сть насичених жир≥в впливаЇ на функц≥њ мозку, руйнуючи нейронн≥ ланцюги, що призводить до порушень настрою, наркотичноњ залежност≥ та перењданн€. ÷ей процес схожий на випадок з героњном: чим б≥льше насичених жир≥в людина вживаЇ, тим б≥льше њй њх хочетьс€ ≥ тим б≥льш≥ порц≥њ потр≥бн≥ дл€ задоволенн€.

ўе один фактор, €кий притуплюЇ розум - звичка робити к≥лька справ одночасно. ћозок людини не запрограмований на багатозадачн≥сть.  оли ви думаЇте, що робите в≥дразу к≥лька справ, насправд≥ перескакуЇте з одного завданн€ на ≥нше. ѕри цьому швидше витрачаЇтьс€ глюкоза, що виснажуЇ ≥ збиваЇ з пантелику мозок.

¬иконанн€ дек≥лькох завдань одночасно перешкоджаЇ творчому мисленню. ѕоки ми перемикаЇтьс€ з одного завданн€ на ≥нше, повертаючись ≥ починаючи все заново. “аким чином, ми позбавл€Їмо наш≥ думки новизни, вони стають б≥льш штучними.

ƒоведено, що €кщо ми починаЇмо читати лист в електронн≥й пошт≥ в середин≥ виконанн€ завданн€, то знижуЇмо св≥й IQ на 10 пункт≥в, так €к розум йде в≥д основноњ роботи. —аме з ц≥Їњ причини небезпечно розмовл€ти по телефону, €кщо ви перебуваЇте за кермом.

 р≥м того, багатозадачн≥сть спри€Ї виробленню кортизолу - гормону стресу, ≥ адренал≥ну, €к≥ заважають €сно мислити.

Ќаступна причина, по €к≥й ми дурн≥шаЇмо, - ≤нтернет. ƒоступн≥сть ≥нформац≥њ в будь-€кий час значно полегшила наше житт€, але ми стали менше покладатис€ на нашу пам'€ть.

√≥покамп мозку в≥дпов≥дальний за нов≥ спогади. «вичка користуватис€ пошуковими системами впливаЇ на те, €к ми збер≥гаЇмо ≥нформац≥ю. ¬чен≥ з'€сували, що тепер ми з б≥льшою ймов≥рн≥стю згадаЇмо, де збер≥гаЇмо ≥нформац≥ю, н≥ж саму ≥нформац≥ю.

Ћюбов до солодощ≥в також упов≥льнюЇ роботу мозку. ÷укор, що м≥ститьс€ у фруктах, мед≥, кондитерських виробах впливаЇ на здатн≥сть ≥нсул≥ну перетворювати цукор в енерг≥ю дл€ розумових процес≥в.

ќднак жирн≥ кислоти омега-3 протид≥ють цьому, захищаючи синапси (х≥м≥чн≥ шл€хи) в≥д пошкоджень.

≤ хоча кл≥тини мозку потребують глюкози дл€ нормальноњ роботи, занадто велика њх к≥льк≥сть за короткий час може привести до цукрового Ђвибухуї, що викличе нервозн≥сть ≥ перезбудженн€.

якщо ви любите жувати жуйку, то ваш мозок теж починаЇ давати зб≥й. ўе недавно вчен≥ говорили про позитивний вплив жуйки на мозок, вважаючи њњ вправою дл€ п≥двищенн€ кровотоку до мозку. јле новий експеримент показав, що п≥д час жуванн€ жуйки людина в≥двол≥каЇтьс€ в≥д завданн€ з короткочасного запам'€товуванн€.

ѕорушенн€ добового режиму також неспри€тливо дл€ нормальноњ роботи мозку. ¬ ход≥ досл≥дженн€ було встановлено, що регул€рний розлад внутр≥шнього добового ритму орган≥зму зменшуЇ число нових нейрон≥в в г≥покамп≥. ѕри цьому ефект може збер≥гатис€ ще м≥с€ц≥ п≥сл€ розладу. —траждаЇ при цьому ≥ здатн≥сть до навчанн€.


09.04.2016