„и сум≥сн≥ гастрит ≥ шашлик?
„и сум≥сн≥ гастрит ≥ шашлик?
„и сум≥сн≥ гастрит ≥ шашлик?

ƒл€ когось весна асоц≥юЇтьс€ з першими кв≥тами ≥ сп≥вом птах≥в, а дл€ багатьох - з апетитним шашликом. ≤ то правда: чи варто пригр≥ти сонечку, любител≥ посид≥ти у мангала тут же т€гнутьс€ на природу. як≥ т≥льки аромати не наповнюють весн€не пов≥тр€: запечена рибка, смажен≥ сосиски, м'€сне асорт≥ ... «даЇтьс€, живи ≥ насолоджуйс€!

јле н≥, так≥ посиденьки на наступний день багатьом позначаютьс€ проблемами з≥ шлунком. ѕеч≥€, б≥ль, дискомфорт. —ловом, гастрит.

ƒ≥йсно, поширений серед населенн€ гастрит зовс≥м не под≥л€Ї нашоњ любов≥ до шашлик≥в та ≥ншоњ смаженоњ ≥ гостроњ гастроном≥њ.

ќднак, на подив гурман≥в, в б≥льшост≥ випадк≥в гастрит не Ї насл≥дком неправильного харчуванн€. Ќеправильне меню може лише пог≥ршити хворобу. «будником ж Ї бактер≥€ Ђхел≥кобактер п≥лор≥ї. ¬она посел€Їтьс€ в шлунку ≥ харчуЇтьс€ його слизовою оболонкою. ѕаралельно ’ел≥кобактер провокуЇ надлишкове виробленн€ шлунком сол€ноњ кислоти, що веде до запального процесу, €кий л≥кар≥ ≥ називають гастритом.

¬иходить, що гастрит - це шлункова ≥нфекц≥€, п≥дчепити €ку прост≥ше простого: при користуванн≥ загальним посудом, предметами особистоњ г≥г≥Їни, через поц≥лунок ≥ т.п.

Ќебезпека в тому, що запущений гастрит може переходити у виразку ≥ нав≥ть рак. ѕог≥ршуЇ ситуац≥ю той факт, що б≥льш≥сть хворих займаютьс€ самол≥куванн€м, €ке зводитьс€, в основному, лише до прийому кислотно-знижуючих засоб≥в. ѕри цьому л≥кар≥ попереджають, що робити це категорично заборонено, так €к в умовах зниженоњ кислотност≥ бактер≥€ активно розмножуЇтьс€, освоюючи нов≥ простори шлунка.

якщо, покуштувавши шашличка або ≥ншоњ Ђмангальноњї њж≥, ви в≥дчуваЇте, що шлунок проти, вам необх≥дна консультац≥€ л≥кар€-гастроентеролога, €кий на ранн≥х етапах захворюванн€ поставить д≥агноз ≥ випише оптимальне л≥куванн€.