як часто ви говорите слова любов≥?
як часто ви говорите слова любов≥?
як часто ви говорите слова любов≥?

як часто буваЇ, люди, ще вчора найближч≥ один дл€ одного, стають чужими. „ому так в≥дбуваЇтьс€? Ќапевно, б≥льш≥сть людей хочуть, щоб все було легко. «устр≥лис€, трохи попритиралис€, одружилис€. јле в один момент немов чорна к≥шка дорогу переб≥гла. „олов≥к не той, дружина не така, в≥н не хоче зм≥нюватис€, вона не розум≥Ї мене, йому наплювати на мене, це њњ вина ... якщо заглибитис€, то можна побачити, що люди абсолютно не готов≥ працювати над собою ≥ своњми в≥дносинами.

 ожна людина ун≥кальна. ¬с≥ потребують особливого розум≥нн€. ¬≥дносини - це не т≥льки рад≥сна ≥ приЇмна сум≥сн≥сть ж≥нки ≥ чолов≥ки. —≥м'€ ≥ любов - це важка прац€, але результат того вартий.

як часто ви говорите своЇму партнеров≥ про любов? ¬и думаЇте, слова Ђя тебе люблюї досить вимовити один раз? јбо т≥, кого ми любимо, сам≥ повинн≥ здогадатис€ про це? ∆итт€, в €кому не прозвучали слова любов≥, страшн≥ше пекла. ÷е €к житт€ без душ≥.

–≥зниц€ м≥ж чолов≥ками ≥ ж≥нками в тому, що перш≥ часто мовчать, друг≥ - багато говор€ть. јле це зовс≥м не недол≥к. ѕросто, будучи разом, чолов≥кам потр≥бно навчитис€ виражати своњ емоц≥њ, а ж≥нкам - слухати. “рохи б≥льше поваги ≥ турботи, ≥ цього часто досить, щоб в≥дносини нормал≥зувалис€.

∆≥нка може Ђстворюватиї або Ђруйнуватиї свого чолов≥ка. якщо вона в≥рить в чолов≥ка, впевнена в його дом≥нуванн≥, то в≥н отримуЇ необх≥дну йому впевнен≥сть, щоб ризикувати ≥ користуватис€ своњм потенц≥алом. јле €кщо ж≥нка любить конкурувати, критикувати, нешаноблива до чолов≥ка, то стаЇ в≥дпов≥дальною за всю с≥м'ю. “од≥ чолов≥ков≥ не залишаЇтьс€ н≥чого.

„олов≥к, коли закохуЇтьс€ ≥ одружуЇтьс€, починаЇ п≥клуватис€ ≥ охорон€ти, п≥дтримувати дружину, стаЇ опорою њњ соц≥ального спокою. …ого егоњстичн≥ ≥мпульси пригальмовуютьс€, а сексуальн≥ пристраст≥ направл€ютьс€ в певне русло. „олов≥к знаходить почутт€ гордост≥ в своњй родин≥. Ѕ≥льше - в≥н д≥знаЇтьс€, що зазвичай одружений чолов≥к живе довше ≥ щаслив≥ше, н≥ж самотн≥й.

ƒайте соб≥ чесну в≥дпов≥дб, чого ви хочете в ваших в≥дносинах: створювати або руйнувати? √овор≥ть тому, хто поруч з вами, част≥ше слова любов≥.