„им зак≥нчитьс€ в≥йна розчинноњ ≥ натуральноњ кави?
„им зак≥нчитьс€ в≥йна розчинноњ ≥ натуральноњ кави?
„им зак≥нчитьс€ в≥йна розчинноњ ≥ натуральноњ кави?

Ќас оточуЇ безл≥ч речей, вважати €к≥ нормальними з точки зору корист≥ дл€ здоров'€ не можна. ” той же час, ми наст≥льки звикаЇмо до них, що саме так њх ≥ сприймаЇмо. Ќаприклад, розчинна кава.

÷ей бурий нап≥й зручний тим, що швидкий в приготуванн≥ ≥ волод≥Ї ароматом ≥ д≥Їю. як≥ бадьор€ть. ¬≥н був створений ще в роки ѕершоњ св≥товоњ в≥йни дл€ солдат≥в ≥ мав спрощувати во€кам житт€ на фронт≥. ѕогодьтес€, важко соб≥ у€вити солдата, що прокинувс€ в окоп≥ п≥сл€ артобстр≥лу, вимазаного глиною, €кий не посп≥шаючи змелюЇ зерна запашноњ кави ≥ варить в турц≥. ј ось солдат, зам≥шуючий в закопчен≥й кружц≥ бурий порошок з окропом - це ц≥лком реальна картина. ѕлюс такого продукту в тому, що приготувати його можна в будь-€ких умовах. ƒо реч≥, саме так ≥ з'€вилис€ концентрован≥ бульйони, сухе молоко, €Їчний порошок ...

„аси зм≥нюютьс€ ≥ в≥йни, слава Ѕогу, зак≥нчуютьс€. « ними йде чимало поганого, але ось розчинна кава залишивс€ ≥ користуЇтьс€ попул€рн≥стю донин≥. ¬с€ ™вропа ≥ јмерика купуЇ каву. јдже ц≥на у нењ доступна ≥ легк≥сть в приготуванн≥ також приваблюЇ людей. ≤ це незважаючи на те, що сьогодн≥ можна завжди купити ≥ приготувати справжню натуральну каву!

јле реклама з екран≥в телев≥зора наполегливо повторюЇ, €к прекрасно можна почати день з чашкою ароматноњ кави ... на жаль, розчинноњ. ћаркетингов≥ кампан≥њ залучають людей безкоштовними ложечками, магн≥тами на холодильник, красивими упаковками. јле це всього лише змаганн€ концерн≥в за людей, €к≥ ще не приЇдналис€ до натовпу шанувальник≥в.

ўо ж таке розчинна кава?

–озчинна кава - це виварений ≥ висушений кавовий пил, що залишивс€ з низькосортних в≥дбракованих пересмажених зерен, присмачений ароматизаторами, стаб≥л≥заторами, смаковими добавками ≥ штучним кофењном. ≤ ц€ наполовину х≥м≥чна сум≥ш, завд€ки грошам, витраченим на рекламу, перемогла у в≥йн≥ з справжньою натуральною кавою.

’тось купуЇ розчинну каву, виправдовуючи це њњ б≥льш низькою ц≥ною. јле сьогодн≥ ц≥на розчинноњ кави майже зр≥вн€лас€ з ц≥ною непоганоњ натуральноњ, а буваЇ ≥ вище.

яку каву вибрати - розчинну або натуральну - вир≥шувати кожному самост≥йно! јле €кщо ви поважаЇте себе, бережете своЇ здоров'€, то виб≥р повинн≥ зробити правильний!


16.02.2016