як навчитис€ керувати часом?
як навчитис€ керувати часом?

Ѕагато усп≥шних людей примудр€ютьс€ за один день переробити масу важливих справ. як њм вдаЇтьс€ вести б≥знес ≥ встигати рад≥ти життю? Ќайчаст≥ше так≥ думки приход€ть в голову тим, хто любить просиджувати години за комп'ютером або телев≥зором. ј саме ц≥ дорогоц≥нн≥ хвилини ≥ використовуютьс€ практичними людьми на створенн€ усп≥ху. ¬с€ справа у вм≥нн≥ правильно розпод≥л€ти сили ≥ час. ћи часто витрачаЇмо сили на безглузд≥ реч≥, зам≥сть того, щоб створювати щось нове або вчитис€ чомусь.

« кожним роком в св≥т≥ з'€вл€Їтьс€ все б≥льше ≥нформац≥њ, €ку бажано знати. јле впоратис€ з ус≥Їю ц≥Їю ≥нформац≥йною брилою може т≥льки ген≥й. Ќам не п≥д силу поглинати знанн€ з р≥зних галузей. ” той же час Ї т≥ сфери, €к≥ нам близьк≥ й ц≥кав≥. ћожливо, варто зосередитис€ на них?

ƒомогтис€ усп≥ху в≥дразу в дек≥лькох справах вдаЇтьс€ одиниц€м. јдже часто вир≥шальний фактор в тих чи ≥нших ситуац≥€х залежить в≥д ≥нших людей або обставин. “ому краще спр€мовувати своњ сили, емоц≥њ, ресурси ≥ можливост≥ на т≥ справи, €к≥ залежать т≥льки в≥д вас. —прави, що вимагають багато сил ≥ не принос€ть корист≥, т≥льки в≥дбирають ваш час. ўодн€ п≥знавайте те, що в майбутньому принесе вам користь. ÷е може бути вивченн€ мови, веденн€ б≥знесу, турбота про здоров'€ - все, що найближче вам. ¬арто також налагодити режим дн€ ≥ правильне харчуванн€, тому що робота на знос н≥ до чого доброго не приведе. ƒайте орган≥зму можлив≥сть повноц≥нно поступово йти до мети.

” наше стол≥тт€ ≥нтернет-технолог≥й, коли ≥нформац≥€ стала доступна нав≥ть коли ми в л≥жку в п≥жам≥, нам доводитьс€ вибирати пр≥оритети. —т≥льки всього треба ≥ хочетьс€ зробити! „асто можна почути в≥д людей, що н≥ на що часу не вистачаЇ.  онцентруйте своњ зусилл€ на важливих завданн€х, роб≥ть все по черз≥, починаючи з б≥льш значущих завдань. “ак можна розпод≥лити своњ зусилл€ на к≥лька справ за день. ¬иконуючи др≥бн≥ завданн€, ми наближаЇмос€ до головноњ мети.

јле в гонитв≥ за економ≥Їю часу можна упод≥бнитис€ машин≥. ѕам'€тайте про золоту середину. Ќамагайтес€ рад≥ти кожному виконаному завданню, роб≥ть все з задоволенн€м, насолоджуйтес€ процесом. ѕам'€тайте, що треба д≥€ти заради житт€, а не навпаки.

Ќе зациклюйтес€ на порожн≥х справах, роздумах про пол≥тику, ≥стор≥ю, над тим, €к би ви могли вчинити в т≥й чи ≥нш≥й ситуац≥њ. Ќа це ми вбиваЇмо багато часу. ѕодумайте, що принесе вам усп≥х в майбутньому ≥ роб≥ть це!


24.01.2016