орисн≥ поради дл€ тих, хто любить д≥Їти
 орисн≥ поради дл€ тих, хто любить д≥Їти
 орисн≥ поради дл€ тих, хто любить д≥Їти

Ѕагато любител≥в д≥Їт часто наст≥льки захоплюютьс€, що забувають в гонитв≥ за красивими формами про здоров'€. ўоб п≥дтримка форми проходила легко ≥ йшла на користь, скористайтес€ порадами д≥Їтолог≥в.

ƒодавайте каву в молоко, а не молоко в каву. ÷е допоможе вам отримати б≥льше кальц≥ю ≥ в≥там≥н≥в, необх≥дних орган≥зму на початку нового дн€.

¬ипивайте по 2 скл€нки води перед кожним прийомом њж≥. ¬≥дчутт€ наповненост≥ шлунка не дасть вам з'њсти б≥льше необх≥дного.

«авжди додавайте в блюда цибулю. ” н≥й м≥ст€тьс€ чудов≥ захисники вашого серц€ - флавоноњди.

якщо вже вам доводитьс€ њсти швидко ≥ нашвидкоруч, запивайте з'њден≥ гамбургери великою к≥льк≥стю води. ÷е допоможе вашому орган≥зму швидко позбутис€ надлишк≥в не€к≥сного жиру.

ƒе€к≥ люди любл€ть в спеку пити чай з льодом. „ай д≥йсно дуже корисний продукт, так €к в ньому м≥ститьс€ б≥льше корисних речовин, н≥ж в брокол≥ та моркв≥.

ћ≥ж сн≥данком ≥ об≥дом корисно перекушувати. Ќехай це буде йогурт, шматочок сиру або фрукти. ќбов'€зково - м≥неральна вода.

«'њдайте овоч≥ ≥ фрукти разом з≥ шк≥ркою, в н≥й м≥ститьс€ багато флавоноњд≥в. яблука, груш≥ та нав≥ть картоплю фах≥вц≥ рекомендують н≥коли не чистити.

¬ипивайте 8 скл€нок води в день, р≥вном≥рно розпод≥ливши њх на прот€з≥ дн€.

¬≥ддавайте перевагу червоним грейпфрута, а не жовтим. ” них, так само €к в ≥нших плодах червоного кольору, м≥ст€тьс€ речовини, €к≥ попереджають зростанн€ р≥зних новоутворень.

ќдин рибний день в тиждень - зроб≥ть це своњм правилом.  раща риба - лосось, особливо дл€ тих, хто страждаЇ в≥д захворювань серц€ або в≥д депрес≥њ.

«авжди мийте м'€со перед приготуванн€м, але не окропом.

ѕоловина з'њденоњ прот€гом дн€ њж≥ повинна бути овочевою.

ѕ≥сл€ вечер≥ з'њдайте трохи десерту. Ѕез цього ви будете почувати себе нап≥вголодними, що завадить спок≥йному сну.

ѕеред сном (за п≥вгодини) з'њжте невеликий шматочок чорного хл≥ба. ÷е допоможе розслабитис€ ≥ налаштуватис€ на сон.


21.01.2016