Ќа час ваг≥тност≥ про п≥дбори треба забути
Ќа час ваг≥тност≥ про п≥дбори треба забути
 Ќа час ваг≥тност≥ про п≥дбори треба забути

¬аг≥тн≥сть - прекрасний ≥ одночасно в≥дпов≥дальний пер≥од в житт≥ ж≥нки. « оч≥куванн€м нового житт€ у ж≥нки з'€вл€ютьс€ нов≥ турботи ≥ тривоги, перш за все, про здоров'€ малюка. ” цей пер≥од ж≥нц≥ доведетьс€ в≥дмовитис€ в≥д де€ких звичок, наприклад, в≥д каблук≥в.

‘ах≥вц≥ стверджують, що взутт€ на високих п≥дборах шк≥дливе дл€ здоров'€ н≥г, кол≥н ≥ спини.

јле не вс≥ ж≥нки готов≥ в≥дмовитис€ в≥д наст≥льки ефектного предмета туалету, особливо, надивившись на ваг≥тних з≥рок, що розгулюють на п≥дборах червоною дор≥жкою. јдже таке взутт€ не т≥льки незручне, але й небезпечне дл€ тих, хто знаходитьс€ в ц≥кавому положенн≥.

ƒо реч≥, у зв'€зку з цим сл≥д говорити про небезпеку не т≥льки каблук≥в, але ≥ взутт€ на плоск≥й ≥ м'€к≥й п≥дошв≥. “аке взутт€ погано тримаЇ стопу, тому зб≥льшуЇтьс€ навантаженн€ на суглоби ≥ зв'€зки.

” пер≥од ваг≥тност≥ ж≥нка набираЇ вагу, орган≥зм схильний до гормональних зм≥н, внасл≥док €ких м'€зи ≥ зв'€зки робл€тьс€ м'€кше ≥ розт€гуютьс€.  аблуки погано впливають на поставу, скорочують м'€зи гом≥лки, через що п≥двищуЇтьс€ навантаженн€ на спину ≥ на кол≥на. Ѕажанн€ ваг≥тноњ ж≥нки ходити на п≥дборах може обернутис€ дл€ нењ пад≥нн€ми, травмами, бол€ми в спин≥ ≥ ногах.

Ѕ≥льше половини ж≥нок п≥д час ваг≥тност≥ в≥дчувають проблеми з ногами: набр€ки кол≥н, набр€ки ступень, бол≥ в п'€тах. ” зв'€зку з цим експерти рад€ть взувати п≥дбори у вин€ткових випадках ≥ то ненадовго. ∆≥нки, €к≥ оч≥кують дитину, повинн≥ носити т≥льки зручне, п≥дтримуюче ступню взутт€, краще з≥ шнурками на зовс≥м невеликому каблучку - не б≥льше 3 см.

“акож взутт€ не повинна тиснути. ѕ≥д час сид≥нн€ не треба схрещувати ноги. ¬аг≥тн≥ ж≥нки повинн≥ бути активними ≥ нав≥ть п≥д час в≥дпочинку треба постаратис€ рухати ногами, наприклад, виконуючи вправу Ђвелосипедї. ÷е зменшить набр€кл≥сть н≥г ≥ допоможе уникнути судом.


16.01.2016