ѕрацююч≥ ж≥нки здоров≥ше домогосподарок?
ѕрацююч≥ ж≥нки здоров≥ше домогосподарок?
ѕрацююч≥ ж≥нки здоров≥ше домогосподарок?
ЌедавнЇ досл≥дженн€, проведене американськими соц≥ологами, показало, що 40-р≥чн≥ ж≥нки, €к≥ народили ≥ пост≥йно працють, мають м≥цн≥ше здоров'€, н≥ж домогосподарки. Ѕ≥льше того, нав≥ть часткова зайн€т≥сть не допоможе зберегти здоров'€. –обота повинна бути повноц≥нною!

”часниками досл≥дженн€ стали 2540 ж≥нок, €к≥ народили в пер≥од м≥ж 1978 ≥ 1995 роками. ‘актори, €к≥ враховувалис€ при досл≥дженн≥, це зайн€т≥сть до ваг≥тност≥, расова та етн≥чна приналежн≥сть, когн≥тивн≥ зд≥бност≥, на€вн≥сть або в≥дсутн≥сть партнера, стан здоров'€ ≥ в≥к п≥д час перших полог≥в. «'€сувалос€, що кар'Їрний виб≥р в ранньому в≥ц≥ впливаЇ на б≥льш п≥знЇ здоров'€.

” результат≥ ви€вилос€, що ж≥нки, €к≥ швидко вийшли з декрету, мають м≥цн≥ше ф≥зичне ≥ псих≥чне здоров'€. ƒо 40 рок≥в так≥ ж≥нки б≥льш енерг≥йн≥ ≥ р≥дше схильн≥ до депрес≥й.

ѕричина благотворного впливу роботи на ж≥нок в тому, що вона даЇ мету, почутт€ затребуваност≥, р≥шучост≥, здатност≥ тримати ситуац≥ю в руках.

јле ж≥нки, €к≥ майже не мають роботи, але потребують њњ, в≥дчувають проблеми з≥ здоров'€м. якщо ж≥нка перебуваЇ в пост≥йному пошуку роботи або њй необх≥дно утримуватис€ на робочому м≥сц≥, у нењ сильно зношуЇтьс€ псих≥чне здоров'€, що в≥дбиваЇтьс€ на ф≥зичному стан≥. ” такому випадку краще усв≥домлено зробити виб≥р на користь веденн€ домашнього господарства чи все-таки погодитис€ на роботу з частковою зайн€т≥стю.


15.11.2015