ѕити чи не пити смуз≥?
ѕити чи не пити смуз≥?

ќстанн≥м часом неймов≥рну попул€рн≥сть придбав смуз≥. ÷ей нап≥й з овоч≥в ≥ фрукт≥в вважаЇтьс€ дуже корисним. Ѕагато хто говорить, що насичений в≥там≥нами, м≥нералами та ≥ншими корисними речовинами, смуз≥ п≥двищуЇ р≥вень антиоксидант≥в, н≥ж куп≥руЇ негативний ефект в≥льних радикал≥в. јле останн≥ досл≥дженн€ довели, що смуз≥ не такий корисний, €к його прославл€ють.

Ќаше т≥ло в норм≥ саме виробл€Ї антиоксиданти. јле €кщо ми споживаЇмо велику дозу антиоксидант≥в, то њх баланс порушуЇтьс€. ƒл€ в≥дновленн€ його т≥ло перестаЇ вид≥л€ти природн≥ антиоксиданти.  р≥м того, в кафе ≥ п≥цер≥€х в смуз≥ додають занадто багато цукру, що шк≥дливо дл€ здоров'€ ≥ дл€ ф≥гури.

≈ксперимент за участю 10 добровольц≥в дов≥в, що 360-м≥л≥л≥трова баночка смуз≥ викликаЇ зниженн€ р≥вн€ антиоксидант≥в строком до 24 годин. ¬≥дразу п≥сл€ споживанн€ в њжу р≥вень антиоксидант≥в п≥двищуЇтьс€. јле вже м≥ж 4-5 годинами спостер≥гаЇтьс€ його зниженн€. ¬есь цей час орган≥зм в≥дчуваЇ деф≥цит антиоксидант≥в.

Ќе все так просто з в≥льними радикалами, €к≥ посилають важлив≥ сигнали в кл≥тини. —аме ц≥ сигнали дозвол€ють запускати процеси в≥дновленн€. ¬ орган≥зм≥ б≥льшост≥ людей присутн€ необх≥дна к≥льк≥сть в≥льних радикал≥в.


14.11.2015