„ому жирну њжу можна запивати кавою?
„ому жирну њжу можна запивати кавою?
  „ому жирну њжу можна запивати кавою?

ƒл€ багатьох людей трапеза в ресторанах ≥ фаст-фудах зак≥нчуЇтьс€ чашкою кави. јле американськ≥ вчен≥ прийшли до невт≥шного висновку, що таке поЇднанн€ продукт≥в небезпечно дл€ здоров'€. √амбургери, картопл€ фр≥, хот-доги, страви з жирних сорт≥в м'€са стають подв≥йно небезпечн≥ше, коли ми запиваЇмо њх кавою.

÷е пов'€зано з тим, що при запиванн≥ жирноњ њж≥ кофењном, р≥вень глюкози в кров≥ дос€гаЇ критичних показник≥в, наближаючись до показник≥в пац≥Їнт≥в з ризиком розвитку цукрового д≥абету другого типу.

¬ченими було проведено експеримент, в ход≥ €кого добровольц€м давали випити жировий коктейль, спец≥ально створений досл≥дниками. —аме за допомогою такого спец≥ально розробленого напою ви€вилос€ можливим змоделювати процес, що в≥дбуваЇтьс€ в нашому орган≥зм≥, коли ми поглинаЇмо жири. ѕот≥м учасники пили каву ≥ через ш≥сть годин нап≥й з цукром.

¬ результат≥ експерименту ви€вилос€, що в учасник≥в р≥вень глюкози в кров≥ став на 32% вище того, €кий був до вживанн€ коктейлю.

ƒосл≥дженн€ також дало п≥дставу вченим говорити, що насичен≥ жири впливають на здатн≥сть виводити цукор з кров≥, а комб≥нац≥€ жирноњ њж≥ ≥ кофењну ще небезпечн≥ша. якщо ж цукор залишаЇтьс€ в наш≥й кров≥ тривалий час, це може негативно вплинути на здоров'€ внутр≥шн≥х орган≥в.


08.11.2015