ѕовед≥нка чолов≥к≥в залежить в≥д ж≥ночих гормон≥в?
ѕовед≥нка чолов≥к≥в залежить в≥д ж≥ночих гормон≥в?
ѕовед≥нка чолов≥к≥в залежить в≥д ж≥ночих гормон≥в?

¬≥д чого залежить характер чолов≥ка? ¬чен≥ вважають, що вплив на повед≥нку представник≥в сильноњ стат≥ надають €к чолов≥ч≥, так ≥ ж≥ноч≥ гормони. ” першу чергу, дл€ чолов≥к≥в важливий тестостерон, тод≥ €к дл€ повед≥нки ж≥нок - естроген. јле вчен≥ провели нове досл≥дженн€, €ке суперечить цьому переконанн€. Ќов≥ дан≥ показали, що ж≥ноч≥ гормони надають б≥льший вплив на повед≥нку чолов≥к≥в.

як в≥домо, естроген ≥ тестостерон необх≥дн≥ дл€ формуванн€ повед≥нки чолов≥ка. “ак в≥дбуваЇтьс€ у багатьох хребетних. јле дос≥ њх взаЇмод≥€ не вивчена до к≥нц€. ¬чен≥ говор€ть, що ран≥ше вплив ж≥ночого гормону естрогену на повед≥нку чолов≥ка недооц≥нювавс€.

ѕров≥вши р€д досл≥д≥в на гризунах з≥ зм≥ною генотипу, експерти прийшли до висновку, що естроген, р≥вень €кого в орган≥зм≥ чолов≥к≥в досить низький, може бути Ђотриманийї з тестостерону. ÷ей Ђперевт≥ленийї естроген в мозку чолов≥к≥в в≥дпов≥даЇ за численн≥ чолов≥ч≥ вчинки.

«а останн≥ми даними наукових досл≥джень, естроген маскул≥н≥зуЇ (ЂомужнюЇї) рефлекси, в≥дпов≥дальн≥ за взаЇмод≥ю з протилежною статтю, боротьбу за територ≥ю, войовнич≥сть, а зв'€зка естрогену з прогестероном впливаЇ на њх типовий р≥вень ≥ ступ≥нь, в €кому вони ви€вл€ютьс€.


06.11.2015