6 небезпечних медичних помилок
6 небезпечних медичних помилок
6 небезпечних медичних помилок

ўоб зробити правильний виб≥р серед способ≥в зм≥цненн€ здоров'€, потр≥бно волод≥ти де€кими точними даними. ЅуваЇ, дл€ Ђблагаї свого орган≥зму ми в≥дмовл€Їмос€ в≥д речей, €к≥ необх≥дн≥ йому.

Ќаука довела, що можна отримувати задоволенн€ ≥ насолоджуватис€ тим, в≥д чого ви весь час в≥дмовл€Їтес€.

ѕредставл€Їмо ш≥сть найпоширен≥ших медичних вигадок, €к≥ радимо перегл€нути.

ћ≥ф 1: худ≥ люди довше живуть

” той же час не одне досл≥дженн€ показало, що трохи зайвих к≥лограм≥в, що не надм≥рн≥, може спри€ти зб≥льшенню тривалост≥ житт€.

” ход≥ досл≥дженн€ вчен≥ спостер≥гали за станом здоров'€ 11320 людей у в≥ц≥ 25 рок≥в ≥ старше прот€гом 12 рок≥в. ¬и€вилос€, що в ц≥лому, у людей, що мали зайву вагу, але не ожир≥нн€, насправд≥ було менше шанс≥в померти, н≥ж у людей з нормальною вагою. –езультати даного досл≥дженн€ показали необх≥дн≥сть перегл€ду вченими р≥вн€ оптимальноњ ваги дл€ дорослих людей.

ћ≥ф 2: с≥ль небезпечна дл€ здоров'€

—уперечки на тему корист≥ ≥ шкоди сол≥ вченими ведутьс€ не один р≥к. ќстанн≥ досл≥дженн€ спростували вигадка про шкоду сол≥. Ѕуло доведено, що люди з б≥льш високим р≥внем споживанн€ сол≥ живуть довше.

ћ≥ф 3: жирна њжа шк≥длива

јле не можна так однозначно ставитис€ до вс≥Їњ жирн≥й њж≥. ¬се залежить в≥д виду жиру. ќсновною причиною смерт≥ Ї транс-жири, що додаютьс€ в терм≥чно оброблен≥ продукти, так≥ €к маргарин, €кий багато людей вживають зам≥сть вершкового масла. ¬чен≥ стверджують, що споживанн€ масла, навпаки, необх≥дно дл€ орган≥зму.

ќсобливо корисний дл€ здоров'€ риб'€чий жир. ƒеф≥цит омега-3 жирних кислот Ї одн≥Їю з основних причин смертност≥. ¬чен≥ провели досл≥дженн€, €ке довело, що в≥д 72000 до 96000 смертей щор≥чно можна запоб≥гти, €кщо вживати достатню к≥льк≥сть омега-3 жирних кислот.

ћ≥ф 4: €йц€ п≥двищують р≥вень холестерину

–езультати досл≥дженн€ показали, що вживанн€ 6 €Їць на день в њжу прот€гом 6 тижн≥в не зробить ≥стотного впливу на р≥вень холестерину. ” той же час €йц€ Ї кращим джерелом корисного б≥лка!

ћ≥ф 5: шоколад несе загрозу здоров'ю

Ќасправд≥ темний шоколад м≥стить велику к≥льк≥сть антиоксидант≥в, що надають благотворний вплив на орган≥зм. Ќасолоджуйтесь шоколадом, але в пом≥рних к≥лькост€х!

ћ≥ф 6: треба уникати сон€чних промен≥в

÷€ медична омана стала причиною виникненн€ деф≥циту в≥там≥ну D, причиною 85000 випадк≥в раку в р≥к т≥льки в —Ўј.  р≥м того, нестача в≥там≥ну D спри€Ї ожир≥нню ≥ ≥ншим проблемам з≥ здоров'€м. ѕри небезпец≥ сонц€ маютьс€ на уваз≥ сон€чн≥ оп≥ки, а сонце в пом≥рн≥й к≥лькост≥ нам просто необх≥дно!


23.10.2015