Ќе с≥дайте на д≥Їту перед новор≥чними св€тами!
Ќе с≥дайте на д≥Їту перед новор≥чними св€тами!
Ќе с≥дайте на д≥Їту перед новор≥чними св€тами!

Ќапередодн≥ новор≥чних св€т люди намагаютьс€ привести себе у форму за допомогою ≥нтенсивних д≥Їт. јле фах≥вц≥ стверджують, що таке схудненн€ не буде корисним дл€ орган≥зму, так €к в зимовий пер≥од не можна себе обмежувати в калор≥€х, в≥дмовл€ючись в≥д ц≥лого р€ду необх≥дних продукт≥в.

ƒ≥Їтологи стурбован≥ впливом д≥Їти, нав≥ть €кщо вона включаЇ в себе вс≥ в≥там≥ни ≥ м≥нерали, необх≥дн≥ орган≥зму. ѕроблема пол€гаЇ в обмеженн≥ калор≥й. “акий рац≥он послабить ≥мун≥тет, а в≥руси ≥ бактер≥њ легше ≥ швидше атакуютьс€ хворобами.

”чен≥ провели експеримент на гризунах, обмежуючи њх рац≥он калор≥€ми. ” результат≥ ви€вилос€, що таке харчуванн€ спри€ло смертност≥ в≥д простудних бактер≥й.

Ћ≥кар≥ б'ють на сполох, наголошуючи, що зниженн€ к≥лькост≥ вживаних калор≥й на 40% може загрожувати людин≥ серйозними захворюванн€ми.

” холодну пору року в орган≥зм≥ людини знижуЇтьс€ р≥вень антит≥л, €к≥ допомагають боротис€ з ≥нфекц≥€ми. ƒ≥Їта може спровокувати захворюванн€, тому що орган≥зм позбавл€Їтьс€ великоњ к≥лькост≥ речовин, необх≥дних дл€ протисто€нн€ грипу ≥ застуд≥.


17.10.2015