„ому не страшно залишитис€ самотн≥м?
„ому не страшно залишитис€ самотн≥м?
„ому не страшно залишитис€ самотн≥м?

∆итт€ так влаштоване, що, на жаль, не кожн≥й людин≥ вдаЇтьс€ створити с≥м'ю ≥ насолоджуватис€ щаст€м с≥мейного житт€. Ѕ≥льше того, багато представник≥в нового покол≥нн€ людей не дуже-то й прагнуть до цього. јле бути самотн≥м ≥ щасливим вдаЇтьс€ не кожному. ѕольськ≥ фах≥вц≥ вважають, що люди-одинаки дл€ в≥дчутт€ радост≥ житт€ повинн≥ мати на уваз≥ де€к≥ правила.

1. ∆ити на самот≥ - не означаЇ бути нещасним. якщо так сталос€, що ви залишилис€ одн≥, сприймайте цей момент €к чудовий прив≥д глибше вивчити самого себе ≥ максимально використовувати можливост≥, €к≥ надаЇ такий спос≥б житт€. Ќ≥ в €кому раз≥ не можна вважати себе неповноц≥нною людиною.

2. ¬ед≥ть активне ≥ повноц≥нне житт€. ѕ≥дтримуйте стосунки з≥ старими друз€ми та активно заводьте нових. ¬икористовуйте весь в≥льний час дл€ самого себе - роб≥ть те, що душа бажаЇ ≥ те, що давно планували зробити. ѕодорожуйте, запиш≥тьс€ на курси ≥ноземних мов, згадайте про своЇ хоб≥.

3. «айм≥тьс€ своњм здоров'€м ≥ будьте ф≥зично активн≥. «айм≥тьс€ €ким-небудь видом спорту, це допоможе на довг≥ роки зберегти здоров'€ ≥ молод≥сть. ѕам'€тайте, що зан€тт€ спортом вимагають великих енергетичних витрат. ‘ах≥вц≥ так само нагадують, що ф≥зична активн≥сть зб≥льшуЇ потребу у в≥там≥нах, особливо важливий при цьому в≥там≥н ¬12 (ц≥анокобалам≥н), в≥дпов≥дальний за процес доставки кисню в органи ≥ тканини, безпереб≥йну роботу нервовоњ системи та захист генетичного матер≥алу.

ќдним словом, жив≥ть соб≥ на вт≥ху, насолоджуючись спортом, природою, сп≥лкуванн€м, ≥ житт€ обов'€зково посм≥хнетьс€ вам!

11.10.2015