ќб≥гр≥в прим≥щенн€ газом небезпечний дл€ здоров'€
ќб≥гр≥в прим≥щенн€ газом небезпечний дл€ здоров'€
 ќб≥гр≥в прим≥щенн€ газом небезпечний дл€ здоров'€

Ѕагато медик≥в вважають, що найнебезпечн≥шим м≥сцем в наших будинках ≥ квартирах Ї кухн€. ћало того, що в н≥й знаходитьс€ найб≥льше скупченн€ бактер≥й, так вона тањть у соб≥ ще одну загрозу - газову плиту.

Ќапевно, кожен з нас знайомий з зап≥тн≥лими в≥кнами на кухн≥ п≥д час приготуванн€ њж≥. ÷е пов'€зано з високою волог≥стю пов≥тр€ на кухн≥. ћитт€ посуду, пост≥йн≥ випари, концентрац≥€ бактер≥й - все це пр€ма загроза дл€ здоров'€.

ќсобливо шк≥дливою кухн€ стаЇ взимку. ÷е по€снюЇтьс€ об≥гр≥вом прим≥щенн€ за допомогою газовоњ плити. јдже в наш в≥к глобальноњ економ≥њ тепла й електрики дл€ багатьох об≥гр≥в за допомогою газу Ї Їдиним виходом. јле газ на кухн≥ - неаби€ка загроза дл€ здоров'€. ¬и пом≥чали, що п≥сл€ тривалого перебуванн€ в прим≥щенн≥, що об≥гр≥ваЇтьс€ газовою плитою, у вас болить голова? ÷е про€вл€Їтьс€ сум≥ш ефекту газу ≥ вологого пов≥тр€. “акий м≥кс стаЇ причиною пост≥йноњ втоми, зниженоњ працездатност≥ ≥ захворювань верхн≥х дихальних шл€х≥в.

—права в тому, що висока температура ≥ волога порушують обм≥н речовин ≥ теплообм≥н орган≥зму, коли голова повинна бути в Ђхолод≥ї, а ноги - в тепл≥. јле Ђгазовийї об≥гр≥в все перевертаЇ з н≥г на голову.

якщо в прим≥щенн≥ в≥дсутн€ вит€жка, то загроза подвоюЇтьс€. јдже нав≥ть при приготуванн≥ њж≥ необх≥дно пров≥трювати прим≥щенн€.

якщо ж ви вир≥шили злегка погр≥тис€ газом, стежте, щоб в≥н не був включений тривалий час, адже при гор≥нн≥ може утворитис€ невелика к≥льк≥сть чадного газу, €кий Ї небезпечним джерелом проблем з≥ здоров'€м.

“акож при спалюванн≥ кисню кл≥тини орган≥зму в≥дчувають Ђкисневе голодуванн€ї, зв≥дси головний б≥ль, втома ≥ розбит≥сть. Ќеобх≥дно часто пров≥трювати кухню ≥ не використовувати газ тривалий час.

07.10.2015