ћан≥€ велич≥ - пр€мий шл€х до серцевого нападу
ћан≥€ велич≥ - пр€мий шл€х до серцевого нападу
ћан≥€ велич≥ - пр€мий шл€х до серцевого нападу

—амозамилуванн€, або €к його називають психологи, нарцисизм - особлив≥сть характеру, €ка пол€гаЇ в надм≥рному обожнюванн≥ самого себе. ќднак житт€ показуЇ, що нарцисизм негативно позначаЇтьс€ на здоров'њ, особливо чолов≥чому.

як ви€вилос€ в ход≥ досл≥джень, за самозамилуванн€ чолов≥ки можуть поплатитис€ ф≥зичними чи психолог≥чними проблемами.

ѕсихологи пом≥тили, що р≥вень нарцисизму в останн≥ роки пом≥тно зб≥льшивс€ в розвинених крањнах ≥ зростаЇ з кожним роком. јле чому серед чолов≥к≥в б≥льше нарцис≥в, н≥ж серед ж≥нок?

” сусп≥льств≥ склавс€ стереотип про те, що чолов≥ки повинн≥ бути дом≥нуючими ≥ мужн≥ми, а у багатьох це асоц≥юЇтьс€ з такими рисами особистост≥ €к самозакохан≥сть ≥ зарозум≥л≥сть. јле житт€ - штука серйозна ≥ на под≥бну повед≥нку в≥дпов≥даЇ проблемами ≥ труднощами у соц≥альних в≥дносинах.

„олов≥ки-нарциси волод≥ють завищеною самооц≥нкою ≥ неадекватним у€вленн€м про значим≥сть своЇњ особистост≥, в≥дчуваючи ман≥ю велич≥. јле насправд≥ це почутт€ переваги у них вкрай крихке. Ќайменшу загрозу своЇму ≥м≥джу чолов≥ки-нарциси переживають €к серйозний стрес, що супроводжуЇтьс€ спазмом судин ≥ п≥двищенн€м артер≥ального тиску. ј це пр€мий шл€х до серцевого нападу або ≥нсульту.

«в≥дси ≥ пр€ма порада дл€ чолов≥к≥в - будьте скромн≥ше ≥ жив≥ть довше!


26.09.2015