ўо гарантуЇ активн≥сть дитини?
ўо гарантуЇ активн≥сть дитини?
ўо гарантуЇ активн≥сть дитини?

 ожна мама хоче, щоб њњ малюк був активним ≥ здоровим. јле, на жаль, не вс≥ малюки про€вл€ють достатню активн≥сть, рухлив≥сть ≥ допитлив≥сть. ”чен≥ з ¬еликобритан≥њ п≥сл€ тижневого спостереженн€ за 500 мамами та њх 4-р≥чними д≥тьми в≥дзначили, що активн≥сть малюк≥в пр€мо залежить в≥д активност≥ њх мам.

” ход≥ досл≥дженн€ мамам ≥ д≥т€м пристосували мон≥тор серцевого ритму ≥ акселерометр. ¬и€вилос€, що д≥ти не просто активн≥ в≥д природи, а в цьому величезну роль грають њхн≥ батьки. јдже мова йде про формуванн€ звичок на ранн≥х етапах житт€, коли малюки коп≥юють повед≥нку дорослих. ƒосл≥дженн€ показало, що кожну хвилину пом≥рноњ або ≥нтенсивноњ активност≥ мами, њњ малюк був активн≥ше на 10%.

ѕри цьому фах≥вц≥ п≥дкреслюють, що не можна стверджувати, що активн≥ д≥ти змушують бути активними своњх мам, €ким доводитьс€ пост≥йно б≥гати за ними. јле те, що активн≥сть одного члена с≥м'њ впливаЇ на ≥ншого, це факт.

≈ксперти також в≥дзначають, що зб≥льшенн€ ф≥зичноњ активност≥ в с≥м'њ позитивно впливаЇ на загальний стан здоров'€ д≥тей. —аме тому фах≥вц≥ закликають с≥м'њ правильно харчуватис€, б≥льше рухатис€, а в комплекс≥ це гарантуЇ довге ≥ щасливе житт€.