як догл€дати за губами взимку?
як догл€дати за губами взимку?
як догл€дати за губами взимку?

¬зимку наш≥ губи часто тр≥скаютьс€, а значить, вимагають особливого догл€ду. ÷е по€снюЇтьс€ тим, що шк≥ра на губах дуже н≥жна ≥ чутлива, позбавлена природного захисту. јле €кщо за шк≥рою губ правильно догл€дати в зимовий пер≥од, то вона буде здоровою ≥ красивою.

—ух≥сть на губах викликаЇ неприЇмн≥ в≥дчутт€ ≥ вигл€даЇ малопривабливо. ѕричина цього в зневодненн≥ шк≥ри.

якщо шк≥ра сильно лущитьс€, можна за допомогою п≥л≥нгу видалити зайв≥ лусочки. ѕри цьому скраб дл€ губ можна приготувати самост≥йно.

ѕропонуЇмо к≥лька рецепт≥в скраб≥в дл€ губ, €к≥ можна приготувати в домашн≥х умовах.

ћедовий скраб. ¬≥зьм≥ть по одн≥й чайн≥й ложки сиру ≥ меду, додайте др≥бку в≥вс€них пласт≥вц≥в, подр≥бнених в борошно. ¬се зм≥шайте ≥ нанес≥ть на губи, злегка масажуючи. ѕотримайте сум≥ш 3-5 хвилин, пот≥м обережно змийте або видал≥ть вологою серветкою.

÷итрусовий скраб. ќдну чайну ложку цедри будь-€кого цитруса роз≥тр≥ть з невеликою к≥льк≥стю меду, можна додати к≥лька крапель алое. ѕомазати цим складом губи, залишивши на 2-3 хвилини, пот≥м змити, обережно масажуючи пальц€ми.

ѕ≥сл€ п≥л≥нгу губи корисно змастити бальзамом,

ѕотр≥скан≥ губи дуже докучають в зимовий пер≥од. ƒл€ проф≥лактики такого стану косметологи рад€ть використанн€ г≥г≥Їн≥чних помад, бальзам≥в ≥ спец≥альних крем≥в. Ќаносити ц≥ кошти треба к≥лька раз≥в на день ≥ обов'€зково перед сном.

якщо шк≥ра на губах пост≥йно тр≥скаЇтьс€, потр≥бно включити в св≥й рац≥он продукти, багат≥ в≥там≥нами ј, ≈, — ≥ особливо групи ¬. “акож потр≥бно вживати достатню к≥льк≥сть р≥дини в день - не менше 1,5-2 л.

ўоб губи не страждали в зимовий пер≥од, пам'€тайте, що њх не можна облизувати, особливо на вулиц≥, тому що це зб≥льшуЇ сух≥сть ≥ шк≥ра ще б≥льше тр≥скаЇтьс€.  осметологи також рад€ть виб≥рково п≥дходити до декоративноњ косметики.