8 способ≥в впоратис€ з Ђв≥чною мерзлотоюї
8 способ≥в впоратис€ з Ђв≥чною мерзлотоюї
8 способ≥в впоратис€ з Ђв≥чною мерзлотоюї

’олодна пора особливо бол≥сна дл€ де€ких ж≥нок. —права в тому, що ж≥ноча система терморегул€ц≥њ не так добре налагоджена, €к чолов≥ча, а тому руки ≥ ноги представниць прекрасноњ стат≥ сильн≥ше мерзнуть.

ќсобливо ц€ проблема стаЇ гострою в слабо опалювальному прим≥щенн≥. ѕосилити неприЇмн≥ в≥дчутт€ холоду в к≥нц≥вках може вегетосудинна дистон≥€, €ка трапл€Їтьс€ б≥льш н≥ж у 40% людей. —имптоми цього захворюванн€ виражаютьс€ в слабкост≥, запамороченн≥, швидк≥й стомлюваност≥, сонливост≥, проблемах з серцебитт€м ≥ пан≥чних атаках.

ѕри проблемах з судинами погано надходить кисень у кров, а зв≥дси - в тканини ≥ органи. “акий стан часто призводить до того, що людина замерзаЇ.

јле зима ≥ вегетосудинна дистон≥€ не означаЇ, що людина приречена на Ђв≥чну мерзлотуї. ≤снуЇ к≥лька простих прийом≥в, €к≥ допоможуть швидко з≥гр≥тис€.

1. „ервоний од€г

’оч це може здатис€ дивним, але психологи рекомендують тим, хто часто замерзаЇ, носити рукавиц≥, шапку, шарф ≥ взутт€ червоного або оранжевого в≥дт≥нку. ќд€г червоного кольору допомагаЇ швидше з≥гр≥тис€ ≥ в≥дчути приплив сил.

2. «ал≥зо

ƒеф≥цит зал≥за в орган≥зм≥ зб≥льшуЇ втрату тепла на ц≥лу третину. “ому так важливо поповнювати запаси зал≥за, а дл€ цього треба включити в св≥й рац≥он €блука, курагу, гречку, тел€чу печ≥нку.

3. ¬≥там≥ни ј ≥ ≈

¬живаючи в≥там≥ни ј ≥ ≈, ви покращуЇте кровооб≥г. ”сього одна ложка рослинноњ ол≥њ в день допоможе пом≥тити Ђз≥гр≥ваючийї результат.

4. ѕ≥дтримуйте здоров'€ щитовидки

∆≥ноча Ђхолодн≥стьї часто пов'€зана з проблемами щитовидки. “ак≥ пан≥ пов≥льн≥, мають погану реакц≥ю, часто байдуж≥ до фл≥рту протилежноњ стат≥. якщо пом≥чаЇте у себе под≥бн≥ ознаки, перев≥ртес€ у л≥кар€, здайте анал≥зи на гормони.

5. ѕрограма Ђутепленн€ї орган≥зму

÷€ програма включаЇ в себе ванночки дл€ рук ≥ н≥г дл€ пол≥пшенн€ кровооб≥гу: приготуйте дв≥ Їмност≥ - з холодною ≥ гар€чою водою. ѕо черз≥ опускайте к≥нц≥вки то в одну, то в ≥ншу. Ќаступний момент програми - в≥дв≥дуванн€ лазн≥ або сауни ≥ вживанн€ трав'€них чањв (з м'€ти, материнки, лаванди). ƒо реч≥, такий чай можна додавати ≥ в ванну.

6. —порт

якщо ви мерзнете, спорт - обов'€зкова умова дл€ з≥гр≥ванн€.

7. Ђ—огревающиеї продукти

≤мбир ≥ гострий перець обов'€зково повинн≥ бути в рац≥он≥. ≤ взагал≥, намагайтес€ вживати т≥льки теплу њжу.

8. ¬≥дмовтес€ в≥д кур≥нн€

 урц≥ част≥ше мерзнуть, оск≥льки н≥котин веде до спазму судин.