ѕерегл€д телев≥зора шк≥дливий у будь-€кому в≥ц≥
ѕерегл€д телев≥зора шк≥дливий у будь-€кому в≥ц≥
ѕерегл€д телев≥зора шк≥дливий у будь-€кому в≥ц≥

ƒл€ б≥льшост≥ з нас телев≥зор Ї вже нев≥д'Їмною частиною житт€. ћайже в кожн≥й с≥м'њ це диво техн≥ки включаЇтьс€ в≥дразу п≥сл€ поверненн€ додому. …ого встановлюють в кожн≥й к≥мнат≥, а де€к≥ не вимикають нав≥ть на н≥ч. јле житт€ перед телев≥зором, так само €к ≥ сид€ча робота, викликаЇ серйозн≥ побоюванн€ з боку медик≥в.

якщо доросл≥ вважають, що тривалий перегл€д телев≥зора небезпечний т≥льки дл€ д≥тей, то глибоко помил€ютьс€. Ќав≥ть у 30 рок≥в пост≥йне сид≥нн€ може призвести до проблем з артер≥€ми. ƒо реч≥, при такому способ≥ житт€ не допоможуть нав≥ть активн≥ тренуванн€.

¬чен≥ встановили, що регул€рне сид≥нн€ перед телев≥зором спри€Ї тому, що артер≥њ стають жорсткими, що зб≥льшуЇ ризик захворюванн€ серц€ ≥ судин.

¬же не один р≥к експерти рекомендують скоротити перегл€д телев≥зора до 2 годин в день, але мало хто дотримуЇтьс€ цього правила.

ƒехто вт≥шаЇ себе, що активн≥ зан€тт€ спортом позбавл€ть њх в≥д насл≥дк≥в сид≥нн€ перед екраном. ”чен≥ вир≥шили перев≥рити достов≥рн≥сть цього припущенн€. Ѕуло проведено досл≥дженн€ дл€ людей 36 рок≥в, в результат≥ €кого зроблено висновок, що володар≥ жорстких артер≥й на 20 хвилин б≥льше щодн€ проводили перед телев≥зором, н≥ж т≥, чињ артер≥њ були в здоровому стан≥. ѕри цьому зан€тт€ спортом не впливали на показники.

¬чен≥ з'€сували, що ≥ д≥ти, ≥ доросл≥ можуть проводити перед телев≥зором не б≥льше 2 годин на день.


07.09.2015