Ќа що готов≥ д≥вчата заради ≥деального т≥ла?
Ќа що готов≥ д≥вчата заради ≥деального т≥ла?
Ќа що готов≥ д≥вчата заради ≥деального т≥ла?

ѕопул€рн≥сть ф≥тнесу серед ж≥нок останн≥ми роками стр≥мко набираЇ темп. ѕ≥дт€гнут≥ ≥ струнк≥ д≥вчата, €к≥ провод€ть щодн€ по к≥лька годин у спортивних залах, гордо демонструють фотограф≥њ своњх форм. ѕружн≥ с≥дниц≥, красивий прес, н≥ крапл≥ жиру - одним словом, ≥деальне т≥ло. јле €кою ц≥ною д≥стаЇтьс€ ц€ краса?

ѕрекрасна стать особливо схильна до набору зайвих к≥лограм≥в, а тих, хто може соб≥ н≥ в чому не в≥дмовл€ти, при цьому не накопичуючи жир, дуже мало. ÷е ≥ змушуЇ дам докладати неймов≥рних зусиль, щоб тримати себе у форм≥.

Ќа €к≥ жертви йдуть д≥вчата заради ≥деальноњ ф≥гури?

Ѕагато спортивних д≥вчата не з≥знаютьс€, що у них прот€гом дек≥лькох м≥с€ц≥в, а ≥нод≥ й рок≥в, в≥дсутн≥ м≥с€чн≥. ” той же час аменоре€ - досить серйозне порушенн€, що викликаЇ дисбаланс гормон≥в, порушенн€ роботи статевоњ системи, щитовидноњ залози ≥ т.п.

ѕравда, багатьом д≥вчатам за к≥лька м≥с€ц≥в вдаЇтьс€ налагодити гормональну систему, у де€ких не це йдуть роки.

«риви на тл≥ гормонального дисбалансу

Ќевгамовне бажанн€ стати власницею ≥деального т≥ла примушуЇ д≥вчат майже н≥чого не њсти. јле рано чи п≥зно так≥ обмеженн€ позначаютьс€ на нервов≥й систем≥ ≥ зак≥нчуютьс€ неконтрольованим поњданн€м солодощ≥в. ÷е результат розбалансованих гормон≥в, протисто€ти €кому неможливо.

”никнути таких зрив≥в можна, €кщо не ставити соб≥ жорстк≥ заборони, а њсти все, але в розумних межах, не пропускаючи прийому њж≥.

‘армаколог≥чний вплив на гормони

ƒ≥вчата, надм≥рно захоплен≥ ф≥тнесом, виступаюч≥ на змаганн€х, часто використовують спец≥альн≥ фармаколог≥чн≥ засоби, метою €ких Ї Ђбуд≥вництвої м'€з≥в. ѕричому, ц≥ препарати можуть бути самими р≥зними: в≥д нешк≥дливих до гормональних, провокуючих огруб≥нн€ голосу, п≥двищенн€ росту волосс€ на т≥л≥, зб≥льшенн€ статевих орган≥в ≥, чого ≥ сл≥д було оч≥кувати, росту м'€з≥в.

«м≥на грудей

Ѕагато д≥вчат в≥р€ть, що за допомогою ф≥тнесу зможуть пол≥пшити форму грудей або зб≥льшити њх розм≥р. јле це неможливо, оск≥льки ц€ частина ж≥ночого т≥ла складаЇтьс€ з жировоњ тканини ≥ залози. Ќайчаст≥ше, через зниженн€ жирового прошарку в т≥л≥ груди приймають форму м≥шечк≥в, наповнених залозами. ƒо реч≥, саме це штовхаЇ багатьох ф≥тнес-д≥в на зб≥льшенн€ грудей штучним шл€хом за допомогою сил≥кону.

¬исновок з усього вище сказаного простий: тренуватис€ потр≥бно в задоволенн€, дл€ здоров'€, а не заради запов≥тних показник≥в на сантиметров≥й стр≥чц≥. јле грань м≥ж здоровим розумом ≥ залежн≥стю наст≥льки тонка, що в гонитв≥ за ≥деальними формами можна забути про головне призначенн€ ф≥тнесу - п≥дтримку хорошого самопочутт€.


06.09.2015