Ќемила робота небезпечна дл€ здоров'€
Ќемила робота небезпечна дл€ здоров'€
Ќемила робота небезпечна дл€ здоров'€
ўаст€м вважаЇтьс€ займатис€ улюбленою справою, а €кщо робота зб≥гаЇтьс€ з хоб≥ ≥ захопленн€ми - це вершинаусп≥ху. Ќа жаль, багато людей роками заробл€ють на житт€ нелюбою справою.

” зв'€зку з цим австрал≥йськ≥ вчен≥ з'€сували, що ненависть до роботи пор≥вн€нна з безроб≥тт€м, викликаЇ у людини таке ж почутт€ безвиход≥, злоби ≥ в≥дчаю.

‘ах≥вц≥ встановили, що люди з поганими умовами прац≥ та маленькою зарплатою страждають не менше тих, хто не може влаштуватис€ на роботу. ѕри цьому люди скаржатьс€ не т≥льки на погано осв≥тлене робоче м≥сце або некомфортн≥ умови, а й перераховують психолог≥чн≥ фактори, €к≥ робл€ть њх нещасними: неприЇмний кер≥вник, багато в≥дпов≥дальност≥, низька зарплата, поганий р≥вень забезпеченн€ безпеки на робот≥.

” ход≥ досл≥дженн€ фах≥вц≥ встановили, що немаЇ н≥€коњ р≥зниц≥ м≥ж ≥нтенсивн≥стю поширенн€ псих≥чних розлад≥в, таких €к неспок≥й, депрес≥€, у людей з нелюбою роботою ≥ тими, хто не може знайти роботу.

 р≥м того, вчен≥ встановили, що €кщо людина справедливо не нагороджуЇтьс€ за свою коп≥тку працю, то це призводить до зб≥льшенн€ ризику серцевих захворювань.