„им загрожуЇ часта перев≥рка e-mail?
„им загрожуЇ часта перев≥рка e-mail?
 „им загрожуЇ часта перев≥рка e-mail?

Ѕагато людей сьогодн≥ не можуть у€вити своЇ житт€ без сп≥лкуванн€ в ≤нтернет≥. ƒ≥йсно, засоби електронного зв'€зку значно полегшують наше житт€. “им не менш, вчен≥ встановили, що часта перев≥рка електронноњ пошти несе загрозу дл€ здоров'€ користувач≥в. ѕроблема не в сам≥й пошт≥, а в тому, з €ким оч≥куванн€м перев≥р€Ї на€вн≥сть нових лист≥в њњ користувач.

‘ах≥вц≥ за€вили, що занадто часта перев≥рка електронки несе стрес своњм користувачам, що викликаЇ загостренн€ хрон≥чних захворювань.

¬же доведено, що таке зловживанн€ Ї новим видом залежност≥ ≥ викликаЇ напади хвороб серцево-судинноњ системи, г≥пертон≥ю, хвороби щитовидноњ залози.

“ому фах≥вц≥ наст≥йно рекомендують не перев≥р€ти електронну пошту без особливоњ потреби. “им б≥льше, що смартфони, планшети ≥ моб≥льники сьогодн≥ дозвол€ють пост≥йно залишатис€ на зв'€зку.

—еред добровольц≥в, €к≥ брали участь у досл≥дженн≥, багато хто ≥ не п≥дозрювали, що перебувають у стан≥ хрон≥чного стресу, поки не пройшли спец≥альн≥ досл≥дженн€.

“е ж стосуЇтьс€ ≥ соцмереж: в≥д зн≥мк≥в друз≥в до новин про вес≥лл€ або народженн€ дитини та прекрасно проведену в≥дпустку соцмереж≥ можуть стати джерелом занепокоЇнн€ ≥ заздрост≥. Ќове досл≥дженн€ вже продемонструвало, що соц≥альн≥ мед≥а призвод€ть до по€ви ознак депрес≥њ.