ѓжте цибулю ≥ молод≥йте!
ѓжте цибулю ≥ молод≥йте!

÷ибул€ - найдоступн≥ший ≥ ефективний зас≥б дл€ оздоровленн€ орган≥зму. ѕереваги цибул≥ в тому, що њњ можна вживати в сирому вигл€д≥, вона некалор≥йна, м≥стить багато р≥дини, вуглевод≥в, в≥там≥н≥в ≥ м≥нерал≥в.

Ќам звично використовувати цибулю дл€ зм≥цненн€ ≥мун≥тету, €к протизастудний ≥ антибактер≥альний зас≥б. «рештою, кухн€ жодноњ господин≥ не обходитьс€ без цибул≥. јле нещодавно €понськ≥ ≥ французьк≥ вчен≥ ви€вили ще к≥лька корисних властивостей цибул≥ - омолоджуючу ≥ п≥двищуючу ≥нтелект.

” ход≥ досл≥джень ви€вилос€, що цибул€ спри€Ї розвитку ≥нтелектуальних зд≥бностей завд€ки тому, що очищаЇ кл≥тини головного мозку.

¬чен≥ встановили, що активн≥ с≥рчан≥ сполуки, що вход€ть до складу цибул≥, п≥сл€ попаданн€ в кров позитивно впливають на багато важливих зон, що д≥Ї омолоджуючим чином на мозок. «окрема, пол≥пшуЇтьс€ пам'€ть, а також част≥ше про€вл€ютьс€ позитивн≥ емоц≥њ.

јле ≥ це ще не вс€ користь цибул≥. ¬ результат≥ проведених експеримент≥в французьк≥ досл≥дники встановили, що цибул€ ≥ часник знижують ризик розвитку раку молочноњ залози.


14.08.2015