як п≥дтримувати л≥б≥до на належному р≥вн≥?
як п≥дтримувати л≥б≥до на належному р≥вн≥?
як п≥дтримувати л≥б≥до на належному р≥вн≥?

ѕри зниженн≥ €кост≥ сексуального житт€ вчен≥ рад€ть звернути увагу на баланс чотирьох в≥там≥н≥в. ” ход≥ досл≥джень було з'€совано, що це за в≥там≥ни. як ви€вилос€, н≥чого нового - це комплекс в≥там≥н≥в групи ¬, а також в≥там≥ни ј, — ≥ ≈.

ѕри деф≥цит≥ цих в≥там≥н≥в в орган≥зм≥ неминуче в≥дбудетьс€ зниженн€ р≥вн€ необх≥дних дл€ житт€ статевих гормон≥в, що позначитьс€ на л≥б≥до. ÷≥каво, що стосуЇтьс€ це €к ж≥нок, так ≥ чолов≥к≥в.

јле уникнути такоњ неприЇмност≥ можна, приймаючи в≥дпов≥дн≥ в≥там≥нн≥ комплекси. јле перед прийомом препарат≥в необх≥дна консультац≥€ л≥кар€, оск≥льки надлишок в≥там≥н≥в теж не завжди добре!

ћожна також ур≥зноман≥тнити св≥й рац≥он продуктами, багатими саме цими в≥там≥нами.

як≥ ж продукти корисн≥ дл€ п≥двищенн€ л≥б≥до? ¬≥там≥н ≈ у великих к≥лькост€х м≥стить пом≥дор, абрикос, рослинне масло, гор≥хи, манго, к≥в≥. ¬≥там≥н — ви знайдете в лимон≥, к≥в≥, €годах. ¬≥там≥ни групи ¬ м≥ст€тьс€ в картопл≥, банан≥ ≥ риб≥. ¬≥там≥ном ј насичений риб'€чий жир, €ловича печ≥нка, вершки ≥ незбиране молоко, вершкове масло ≥ €Їчний жовток.

÷≥кавий факт був ви€влений вченими п≥д час досл≥джень: ц≥ в≥там≥ни не т≥льки позитивно позначаютьс€ на л≥б≥до, покращують €к≥сть ≥нтимного житт€, але ≥ знижують ≥нтерес до алкоголю. ¬чен≥ встановили, що при п≥двищенн≥ р≥вн€ Ђгормону коханн€ї - окситоцину - пот€г до наркотик≥в ≥ алкоголю значно знижуЇтьс€.


08.08.2015