як не допустити Ђвибуху мозкуї?
як не допустити Ђвибуху мозкуї?
як не допустити Ђвибуху мозкуї?

¬с≥ ми час в≥д часу в≥дчуваЇмо Ђвибух мозкуї - м≥грень. ≤нод≥ ударна хвил€ наст≥льки приголомшлива, що можуть Ђпостраждатиї нав≥ть сторонн≥ люди, що вже говорити про близьких. ўо призводить до ц≥Їњ глобальноњ катастрофи ≥ €к њњ уникнути?

якщо ви не стурбован≥ клопотами про ц≥лий заг≥н маленьких ≥ галасливих д≥тлах≥в, €кщо на вас не зваливс€ р≥чний зв≥т за захвор≥лого колегу, то варто пошукати причини такого Ђвибуху мозкуї.

ўо може стати причиною м≥грен≥?

ќдн≥Їю з причин м≥грен≥ може бути ≥нтоксикац≥€ орган≥зму, хоча такий випадок дуже р≥дк≥сний, ну х≥ба що першого с≥чн€ кожного року. Ѕ≥льш≥сть л≥кар≥в вважають, що м≥грень Ї психосоматичним захворюванн€м, тобто людина сама соб≥ нав≥ваЇ захворюванн€. ÷ьому можуть послужити похмур≥ думки. ѕорийтесь у своњх роздумах ≥ м≥ркуванн€х, може, пора ставитис€ до св≥ту прост≥ше ...

ѕсихологи стверджують, що м≥грень може атакувати людей з певним складом характеру. як правило, це проблема трудогол≥к≥в, особливо в≥дпов≥дальних ≥ педантичних людей. „асто м≥грень може здолати незадоволену собою або навколишн≥м св≥том людину. якщо вона не зм≥нить себе або своЇ ставленн€ до житт€, м≥грень неминуча.

якщо на робот≥ великий аврал, величезна к≥льк≥сть поставлених завдань, можна оч≥кувати наступ м≥грен≥.

ћ≥грень любить ≥ тих, хто параноњдально мр≥Ї про те, чого не можна отримати.

„асто на м≥грень страждають ≥ близьк≥ людини-егоњста. ‘рейд стверджував, що багато людей навмисне прир≥кають себе на м≥грень, €к спос≥б ман≥пул€ц≥њ. ѕри бажанн≥ насолоджуватис€ житт€м ≥ змусити св≥т обертатис€ навколо себе, може виникнути р€д психосоматичних захворювань, у тому числ≥ ≥ м≥грень. „асто в≥д нењ страждають домогосподарки, €ким бракуЇ уваги працюючого чолов≥ка. ƒл€ де€ких м≥грень - в≥дм≥нний прив≥д дл€ неробства.

як про€вл€Їтьс€ напад м≥грен≥?

” момент нападу людина ч≥тко в≥дчуваЇ пронизливий б≥ль в певн≥й частин≥ голови, €кий поступово поширюЇтьс€. ¬ результат≥ можуть розбол≥тис€ ≥ зуби, ≥ оч≥, напружуютьс€ м'€зи обличч€, судини ≥ кап≥л€ри. –оздратований стан переноситьс€ на вс≥ рецептори. ѕеред очима можуть з'€витис€ миготлив≥ точки, дратують св≥тло ≥ звуки, посилюючи головний б≥ль.

Ќапад м≥грен≥ може бути спонтанним ≥ виникнути в будь-€кий час. ќсоблив≥сть м≥грен≥ в тому, що люди починають њњ бо€тис€, а нав'€злив≥ думки про нењ лише зб≥льшують ризик њњ по€ви.

Ћ≥куванн€ м≥грен≥

—ьогодн≥ л≥кар≥ при м≥грен≥ можуть призначати спец≥альн≥ препарати. јле доведено, що Їдиним способом подолати б≥ль Ї усуненн€ його причини. ƒив≥тьс€ на житт€ прост≥ше, пам'€тайте, що з будь-€коњ ситуац≥њ можна знайти вих≥д. јле €кщо ви не позбудетес€ в≥д своњх фоб≥й ≥ похмурих думок, то м≥грень стане на шл€ху до виходу. 

” боротьб≥ з м≥гренню ефективн≥ релаксац≥€, активний спос≥б житт€, ф≥то- ≥ ароматерап≥€.