ƒва €блука в день - ≥ ви здоров≥!
ƒва €блука в день - ≥ ви здоров≥!
 ƒва €блука в день - ≥ ви здоров≥!

яблука - найпоширен≥ший фрукт в наш≥й м≥сцевост≥, тому гр≥х не користуватис€ њх ц≥нними дл€ орган≥зму €кост€ми. ” народ≥ кажуть, що €кщо з'њдати хоча б два €блука в день, може забути про хвороби.

‘ах≥вц≥ п≥дтверджують, що з'њден≥ на н≥ч два €блука знижують вм≥ст цукру в кров≥ ≥ к≥льк≥сть холестерину в печ≥нц≥. яблука корисн≥ при подагр≥, атеросклероз≥, порушеному травленн≥. ќдне €блуко, з'њдене за 15 хвилин до њж≥, ЂзагальмовуЇї вагу, а €блучне пюре - в≥дм≥нна ф≥тотерап≥€ дл€ очищенн€ кишечника.

¬чен≥ пом≥тили, що люди, €к≥ њд€ть €блука в будь-€кому вигл€д≥, р≥дко страждають артер≥альною г≥пертон≥Їю.  ал≥й, кальц≥й, магн≥й ≥ ам≥нокислоти, що м≥ст€тьс€ в €блуках, спри€тливо д≥ють на ритм≥чну роботу серцевого м'€за, але при цьому €блуко потр≥бно њсти з≥ шк≥ркою.

Ќас≥нн€ €блука м≥ст€ть багато йоду. «а словами ендокринолог≥в, 5-6 €блучних зерн€ток в день забезпечують орган≥зм добовою нормою йоду.

яблука очищають зуби ≥ зм≥цнюють €сна. Ћ≥тн≥ сорти €блук краще засвоюютьс€, тому вони особливо корисн≥ тим, хто перен≥с операц≥њ. ќс≥нн≥ швидше в≥дновлюють ≥мунну систему, корисн≥ дл€ зору, печ≥нки, жовчного м≥хура.

яблучне пюре прикладають до оп≥к≥в, обморожень, до ран ≥ виразок, €к≥ довго не загоюютьс€, а в сум≥ш≥ з вершковим маслом цей зас≥б використовують дл€ л≥куванн€ саден на губах ≥ сосках.

яблуко допомагаЇ в≥д прищ≥в ≥ подразнень. Ќатр≥ть на тертц≥ велике зелене €блуко. ƒодайте 2 чайн≥ ложки меду ≥ нанес≥ть на обличч€ на 15-20 хвилин. «мийте теплою водою, пот≥м вмийтес€ крижаною водою, а в к≥нц≥ нанес≥ть зволожуючий крем.

яблучна маска захищаЇ шк≥ру обличч€ взимку в≥д холоду та в≥тру. «м≥шайте с≥к одного €блука з 1 ст. ложкою в≥вс€ноњ муки ≥ невеликою к≥льк≥стю вершк≥в. Ќанес≥ть маску на обличч€ ≥ шию на 30 хвилин, пот≥м змийте теплою водою.

 р≥м того, саму €блуню в народ≥ споконв≥ку вважали чудо-деревом. ѕосто€вши п≥д кв≥тучою €блунею 15-20 хвилин, можна надовго п≥дживитис€ життЇвою енерг≥Їю.


20.07.2015