як впоратис€ з варикозом?
як впоратис€ з варикозом?

” наш час дуже важко знайти абсолютно здорових людей. ’вороби атакують переважну к≥льк≥сть населенн€. ѕри цьому Ї захворюванн€, з €кими людина живе, не пом≥чаючи њх, а Ї так≥, €к≥ нагадують про себе день у день.

—еред таких хвороб ≥ варикоз. ѕ≥дступн≥сть цього захворюванн€ в тому, що на перших стад≥€х на нього мало хто звертаЇ уваги, а коли воно починаЇ доставл€ти серйозний дискомфорт, л≥кувати його стаЇ складно. Ќебезпека варикозу в тому, що судини закупорюютьс€ ≥ створюютьс€ тромби. Ќасл≥дки, €к в≥домо, можуть бути дуже сумними.

ѕочинати л≥куванн€ варикозного розширенн€ вен, €к ≥ ≥нших хвороб, необх≥дно з д≥агнозу. ѕричина варикозу пол€гаЇ в зм≥щенн≥ електромагн≥тного балансу всередин≥ судини, коли еритроцити склеюютьс€, утворюючи тромб. “ому найправильн≥ший спос≥б - в≥дновити цей баланс, щоб тромб розсмоктавс€ ≥ в≥дт≥к кров≥ знову став в≥льним.

Ќа жаль, оф≥ц≥йна медицина не пропонуЇ на сьогодн≥ €кихось ефективних засоб≥в л≥куванн€под≥бноњ хвороби. Ћ≥кар≥ можуть запропонувати лише боротис€ з насл≥дками захворюванн€. јле €к впоратис€ з причиною ≥ не допустити варикозу?

¬ даний час медицина пропонуЇ три способи л≥куванн€ варикозного розширенн€ вен:

- склеротерап≥€,

- ендовазального втручанн€ (лазерне л≥куванн€ ≥ рад≥очастотна обл≥терац≥€),

- операц≥€ з видаленн€ вен.

¬ажливо пам'€тати, що починаючи боротьбу з варикозом, треба налаштовуватис€ на загальну очистку кровоносноњ системи, а не зациклюватис€ на одн≥й посудин≥. ѕричому займе це чимало часу, адже ≥ варикоз - хвороба, €ка розвиваЇтьс€ роками. √оловне правило, щоб не допустити закупорки кровоносних судин - активний спос≥б житт€ ≥ правильне харчуванн€.


17.07.2015