онтроль над стресом передаЇтьс€ на генетичному р≥вн≥
 онтроль над стресом передаЇтьс€ на генетичному р≥вн≥
 онтроль над стресом передаЇтьс€ на генетичному р≥вн≥

„ому в стресов≥й ситуац≥њ так важко вз€ти себе в руки, особливо на робот≥? ўо заважаЇ остудити людин≥ св≥й запал ≥ не доводити справу до конфл≥кту? ¬чен≥ стверджують, що в усьому винна спадков≥сть. ѕро це за€вили досл≥дники з ”н≥верситету Ќотр-ƒама.

ƒосл≥дженн€ було проведено п≥д кер≥вництвом професора “≥мот≥ ƒжадж. ¬чен≥ проанал≥зували умови вихованн€ та проживанн€ близько 600 близнюк≥в, €к≥ росли ≥ виховувалис€ разом. «а за€вою вчених, проживанн€ в однаковому середовищ≥ не впливаЇ на особист≥сть, здоров'€ ≥ здатн≥сть контролювати себе в момент стресу. Ѕуло встановлено, що причина в генах, €к≥ перевершували середу в 4 рази б≥льше.

ѕрофесор ƒжаджа зазначаЇ, що природа переважаЇ над нами нав≥ть в робоч≥й обстановц≥. ≤ н≥€ка зм≥на робочого м≥сц€ не допоможе уникнути стресових ситуац≥й. Ќа новому м≥сц≥ напруга ви€витьс€ такою ж загостреною. ўо потр≥бно зробити, так це визначити ≥ усв≥домити свою схильн≥сть до стресу.

 анадськ≥ вчен≥ також визначили, що стрес на робочому м≥сц≥ вдв≥ч≥ зб≥льшуЇ небезпеку розвитку цукрового д≥абету у ж≥нок, хоча на сильну стать в≥н такого впливу не маЇ.