ћасаж корисний дл€ ≥мун≥тету
ћасаж корисний дл€ ≥мун≥тету
ћасаж корисний дл€ ≥мун≥тету

ћи звикли сприймати масаж €к зас≥б розслабленн€ або виправленн€ постави. «г≥дно з недавн≥м досл≥дженн€м процедури масажу також спри€ють зм≥цненню ≥мун≥тету.

ƒосл≥дники стверджують, що 45-хвилинний масаж п≥двищуЇ к≥льк≥сть л≥мфоцит≥в, б≥лих кров'€них кл≥тин, що беруть участь в захисних функц≥€х орган≥зму.

” ход≥ досл≥дженн€ з'€сувалос€, що масаж спри€Ї розвитку та ≥нших ф≥з≥олог≥чних зм≥н в орган≥зм≥. “ак, в≥н допом≥г учасникам знизити р≥вень циток≥н≥в - молекул, що грають важливу роль в запальних процесах. јдже в≥домо, що запаленн€ пов'€зане з розвитком таких захворювань €к, наприклад, астма, серцево-судинн≥ захворюванн€.

ћасаж≥ також зробили вплив ≥ на р≥вн≥ гормон≥в учасник≥в. «окрема, знижувавс€ р≥вень кор≥стола, гормону напруги, ≥ вазопресину, що в≥дпов≥даЇ за енергетичне повед≥нку.

“реба сказати, що масаж - дуже попул€рна процедура. 99% американц≥в проход€ть принаймн≥ один сеанс а р≥к. јдже часто люди сприймають масаж €к частину здорового способу житт€, пропаганда €кого активно йде в Ўтатах. ≤ це до тих п≥р, поки люди ще не д≥зналис€, що масаж п≥двищуЇ ≥мун≥тет.