4 найсексуальн≥ших продукти
4 найсексуальн≥ших продукти

™ продукти, €к≥ см≥ливо можна назвати сексуальними. √оловна њх властив≥сть - вони спри€ють пол≥пшенню циркул€ц≥њ кров≥ в орган≥зм≥. ≈ксперти запевн€ють, що де€к≥ продукти нав≥ть можуть стимулювати виробленн€ гормон≥в, що впливають на пот€г до протилежноњ стат≥.

ќтже, представл€Їмо чотири продукти, корисних дл€ здоровоњ сексуального житт€.

 авун

÷€ соковита г≥гантська €года, завд€ки вм≥сту в н≥й арг≥н≥ну, п≥двищуЇ сексуальне бажанн€ на короткий пер≥од. ÷ей продукт д≥Ї под≥бно ¬≥агр≥, розслабл€ючи кровоносн≥ судини, але без поб≥чних ефект≥в.

 р≥м того, кавун м≥стить л≥копен, що в комплекс≥ з ≥ншими антиоксидантами захищаЇ передм≥хурову залозу.

—елен, що м≥ститьс€ в кавун≥, позитивно впливаЇ на здатн≥сть до зачатт€.

“аким чином кавун:

- п≥двищуЇ сексуальне бажанн€,
- захищаЇ передм≥хурову залозу,
- спри€Ї зачаттю.

—елера

¬и€вл€Їтьс€, жуючи селеру, можна залучити партнера. ¬се дуже просто. —елера м≥стить андростерон ≥ адростенол - стероњдн≥ гормони. ѕри жуванн≥ селери, вид≥л€Їтьс€ аромат, здатний залучити протилежну стать.

—елера також м≥стить в≥там≥н ≈, магн≥й, н≥ацин, кал≥й ≥ цинк ≥ вс≥ необх≥дн≥ елементи дл€ оптимального репродуктивного здоров'€.

–иба

–иба хороша тим, що м≥стить омега-3 жирн≥ кислоти, необх≥дн≥ дл€ здоров'€ серц€. Ќа в≥дм≥ну в≥д њж≥ з високим вм≥стом жир≥в, п≥сл€ вживанн€ риби ви не будете в≥дчувати себе ледачим.

” ход≥ досл≥джень було з'€совано, що занадто жирна њжа упов≥льнюЇ приплив кров≥ до мозку та ≥нших частин т≥ла. якщо у вас Ї певн≥ плани на н≥ч, вибер≥ть з меню рибу. ≤накше доведетьс€ пити м≥цну каву.

≈йкозаптенова€ кислота (≈ѕ ) ≥ докозагексаЇнова кислота (ƒ√ ), €к≥ м≥ст€тьс€ в риб≥, в≥дом≥ науц≥ €к стимул€тори дл€ виробленн€ тестостерону.

 ≥в≥

¬еличезна к≥льк≥сть в≥там≥ну —, що м≥ститьс€ в к≥в≥, може позитивно вплинути на л≥б≥до. “обто це не просто смачний фрукт, але ≥ в≥дм≥нний пом≥чник дл€ хорошого сексу. ƒо реч≥, ≥нш≥ цитрусов≥ також корисн≥ дл€ зб≥льшенн€ сексуального бажанн€. ¬≥там≥н — зб≥льшуЇ приплив кров≥ ≥ допомагаЇ ж≥нкам б≥льш гостро в≥дчувати сексуальний пот€г.

"« точки зору ерекц≥њ, все, що добре дл€ вашого серц€, добре ≥ дл€ сексуального житт€", - говорить доктор ƒжон ћалхолл, директор ѕрограми сексуальноњ медицини з Ќью-…орка.

07.06.2015