” червоному вин≥ знайдено омолоджуючу речовину
” червоному вин≥ знайдено омолоджуючу речовину
” червоному вин≥ знайдено омолоджуючу речовину

ѕрот€гом стол≥ть люди сперечалис€: корисне чи шк≥дливе червоне вино? ƒо цього спору п≥дключилас€ ≥ наука, час в≥д часу ви€вл€ючи суперечливу ≥нформац≥ю про д≥ю даного напою. «даЇтьс€, останнЇ досл≥дженн€ американських фах≥вц≥в змогло поставити крапку в суперечц≥ про те, чи корисно дл€ здоров'€ червоне вино.

ƒл€ участ≥ в випробуванн≥ були залучен≥ лабораторн≥ гризуни. —п≥вроб≥тники медичноњ √арвардськоњ школи ви€вили, що ресвератрол - головна складова вина - безпосередньо впливаЇ на кл≥тини орган≥зму. ≤, на розраду любител€м червоного вина, цей вплив Ї позитивним. ¬и€вл€Їтьс€, ресвератрол актив≥зуЇ роботу кл≥тин, робл€чи орган≥зм б≥льш ст≥йким до процесу стар≥нн€.

«а п≥дсумками досл≥дженн€, ресвератрол Ї потужним антиоксидантом. ¬ченим вдалос€ остаточно довести зв'€зок м≥ж активн≥стю гена, в≥дпов≥дального за довгол≥тт€, ≥ омолоджуючий ефект ресвератрола.

јле це не означаЇ, що дане в≥дкритт€ полегшуЇ ситуац≥ю ≥ червоне вино можна вживати в будь-€ких к≥лькост€х вдень ≥ вноч≥. ¬ надлишку цей нап≥й не забезпечить швидкого омолодженн€, так €к ресвератрол м≥ститьс€ т≥льки в Ђбрудних молекулахї, де його р≥вень м≥н≥мальний. ” 1 л вина м≥ститьс€ 2-12,6 м≥л≥грам ресвератрола, а омолоджуючий ефект настаЇ, коли р≥вень ресвератрола вище 250 м≥л≥грам.

јле нав≥ть у цьому випадку отриман≥ дан≥ оц≥нюютьс€ вченими досить високо.

“ак само експерти впевнен≥, що в майбутньому будуть створен≥ технолог≥њ, за допомогою €ких можна буде одержувати ресвератрол з червоного вина в необх≥дному дл€ людського орган≥зму к≥лькост≥ ≥ це дозволить Ђпрограмуватис€ї на довгол≥тт€ без необх≥дност≥ вживати велику к≥льк≥сть вина.