„олов≥ча контрацепц≥€ - уже реальн≥сть!
„олов≥ча контрацепц≥€ - уже реальн≥сть!
„олов≥ча контрацепц≥€ - уже реальн≥сть!

ƒо недавнього часу вважалос€, що турботи про попередженн€ незапланованоњ ваг≥тност≥ - в основному ж≥ноча задача. «вичайно, св≥дом≥ чолов≥ки користуютьс€ презервативами, щоб уберегти кохану в≥д неприЇмностей, а також захиститис€ в≥д ≥нфекц≥њ на випадок непередбаченого сексу. јле вживати всередину таблетки, ставити внутр≥шньоматков≥ засоби контрацепц≥њ, робити ≥н'Їкц≥њ, використовувати вс≥л€к≥ гел≥, маз≥ й ковпачки - все це було долею слабкоњ стат≥. јле часи зм≥нюютьс€, наука не стоњть на м≥сц≥, ≥ вчен≥ переклали частину ц≥Їњ нош≥ на сильн≥ чолов≥ч≥ плеч≥.

Ќещодавно медики розробили спец≥альний гель, €кий шл€хом ≥н'Їкц≥њ вводитьс€ в с≥мТ€вив≥дн≥ протоки €к протизапл≥дний зас≥б.

–езультати випробуванн€ новоњ ≥н'Їкц≥њ дл€ контролю над народжуван≥стю показали обнад≥йлив≥ результати. ѕри цьому вчен≥ спод≥ваютьс€, що новий препарат буде недорогим ≥ довгов≥чним, а головне - ефект в≥д нього оборотний.

ќтже, Vasalgel - це пол≥мерний г≥дрогель, €кий вводитьс€ в с≥м'€вив≥дну протоку, трубку, по €к≥й сперма проходить на шл€ху до пен≥са. √ель блокуЇ сперму, запоб≥гаючи ваг≥тност≥.

ѕоки що препарат випробуваний на бабуњнах.  ожному самцев≥ ввели ≥н'Їкц≥ю гелю ≥ залишили наодинц≥ з дек≥лькома самками. ∆одна з них за п≥вроку не заваг≥тн≥ла. Ќа люд€х випробуванн€ заплановано вже цього року.

–озробники спод≥ваютьс€ на усп≥шний результат тестуванн€ ≥ вих≥д препарату на ринок вже в 2016-2017 роках.