ўо даЇ людин≥ гарна зовн≥шн≥сть?
ўо даЇ людин≥ гарна зовн≥шн≥сть?
ўо даЇ людин≥ гарна зовн≥шн≥сть?

¬чен≥ встановили, що красивим люд€м в житт≥ пощастило подв≥йно. ѓх €скрава зовн≥шн≥сть забезпечуЇ њм усп≥х у протилежноњ стат≥, а також вони р≥дше хвор≥ють.

“аку за€ву зробили вчен≥ ”н≥верситету ÷инциннат≥. ѕри цьому н≥€к≥ пластичн≥ операц≥њ не допоможуть - краса повинна бути природньою.

¬ ход≥ досл≥дженн€, триваючому 10 рок≥в, в €кому вз€ли участь 15 000 чолов≥к, опитувалис€ чолов≥ки дл€ ви€вленн€ певноњ законом≥рност≥. ” результат≥ ви€вилос€, що чим б≥льш приваблива людина, тим менша ймов≥рн≥сть, що вона захвор≥Ї.  расен≥, €к правило, не знають проблем з холестерином, депрес≥Їю, д≥абетом, г≥пертон≥Їю. ≤ такий стан речей залишаЇтьс€ прот€гом всього њхнього житт€.

ƒал≥ вчен≥ розд≥лили людей в≥ком в≥д 24 до 35 рок≥в на п'€ть груп: в≥д зовс≥м непривабливих до дуже гарних. «овн≥ дан≥ учасник≥в були з≥ставлен≥ з вм≥стом њх амбулаторних карт, що дозволило вченим встановити - м≥ж приваблив≥стю людини ≥ њњ здоров'€м ≥снуЇ пр€мий зв'€зок.

ѕо€снюють таку законом≥рн≥сть вчен≥ тим, що приваблив≥сть людини визначаЇтьс€ гарним набором ген≥в, €к≥ про€вл€ютьс€ ≥ в в≥дм≥нному здоров'њ.

Ќещодавно американськ≥ вчен≥ завершили ще одне 40-р≥чне досл≥дженн€, €ке допомогло з'€сувати, що в м≥ру розвитку людства, ж≥ноча краса прогресуЇ, а чолов≥ча залишаЇтьс€ стаб≥льною. ўор≥чно красивих д≥вчат на планет≥ стаЇ все б≥льше ≥ б≥льше. «аконом≥рним стаЇ ≥ той факт, що красун≥ част≥ше дос€гають усп≥ху в житт≥: у них багато шанувальник≥в, а тому Ї великий виб≥р.

ƒосл≥джуючи питанн€, чому прогрес краси не поширюЇтьс€ на чолов≥к≥в, досл≥дники прийшли до висновку, що зовн≥шн≥сть дл€ сильноњ стат≥ не наст≥льки важлива, так €к ж≥нка вибираЇ супутника житт€ не по зовн≥шн≥м даним, а по б≥льш значущим, Ђчолов≥чимї критер≥€м. ј дл€ чолов≥ка метою Ї забезпечити дружин≥ ≥ д≥т€м захист ≥ комфорт.

¬се вище сказане даЇ можлив≥сть перефразувати вс≥м в≥дому приказку: ЂЌародис€ красивою ≥ будеш здоровою ≥ щасливоюї! ≤ нехай не сумують ж≥нки, €к≥ вважають себе малопривабливими, €к в≥домо - некрасивих ж≥нок не буваЇ, Ї т≥льки ледач≥ ≥ т≥, €к≥ не любл€ть себе!


22.05.2015