Ќеспод≥ване застосуванн€ активованого вуг≥лл€
Ќеспод≥ване застосуванн€ активованого вуг≥лл€
 Ќеспод≥ване застосуванн€ активованого вуг≥лл€

–≥дко €ка аптечка обходитьс€ без активованого вуг≥лл€. ÷ей попул€рний медичний препарат припасений, в основному, дл€ пор€тунку живота. ” той же час ц≥ чорн≥ таблетки в≥дм≥нно допомагають впоратис€ з проблемами шк≥ри ≥ виб≥лювати зуби. ‘ах≥вц≥ кажуть, що вуг≥лл€ позбавл€Ї в≥д бактер≥й ≥ масел, а також очищаЇ ≥ не сушить шк≥ру.

ћедицина використовувала деревне вуг≥лл€ прот€гом тис€чол≥ть. ўе в ƒавньому ™гипт≥ з вуг≥лл€ робили компреси на рани, до початку нашоњ ери вуг≥лл€ використовували дл€ ф≥льтрац≥њ води, а в XVIII стол≥тт≥ визнали протиотрутою.

ƒл€ багатьох з нас вуг≥лл€ асоц≥юЇтьс€ з багатт€м ≥ шашликами. јле активоване вуг≥лл€ обробл€Їтьс€ киснем, з нього видалена вода, що робить його пористим.

 оли ми випиваЇмо активоване вуг≥лл€, в≥н д≥Ї €к магн≥т, прит€гаючи токсини, дом≥шки, забрудненн€. “ака властив≥сть вуг≥лл€ застосовуЇтьс€ при отруЇнн€х нав≥ть х≥м≥катами.

¬уг≥лл€ д≥Ї €к потужний детокс, а тому часто використовуЇтьс€ при схудненн≥. јдже при позбавленн≥ в≥д зайвих к≥лограм≥в в першу чергу хочетьс€ очистити шлунок. јле варто пам'€тати, що таким очищенн€м можна захоплюватис€, а тому не можна приймати вуг≥лл€ щодн€. јктивоване вуг≥лл€ може п≥дготувати орган≥зм до новоњ д≥Їт≥ ≥ нового способу житт€.

јле €кщо вуг≥лл€ здатне вит€гати з орган≥зму токсини, то з його допомогою можна очистити ≥ шк≥ру. ¬уг≥льн≥ маски добре очищають шк≥ру, нав≥ть глибоко в порах. ” зв'€зку з цим активоване вуг≥лл€ корисно використовувати в €кост≥ проф≥лактики прищ≥в ≥ вуг≥лл€. «астосовувати так≥ маски можна 1-2 рази на тиждень. ќсобливо це корисно дл€ жирноњ шк≥ри з великими порами.

јктивоване вуг≥лл€ ефективний при в≥дб≥люванн≥ зуб≥в. ¬икористовувати таке в≥дб≥люванн€ можна не част≥ше н≥ж 1-2 рази на тиждень, щоб уникнути зубноњ емал≥. ƒл€ цього треба вз€ти зубну пасту, щ≥тку ≥ порошок активованого вуг≥лл€. Ќанес≥ть пасту на щ≥тку, а пот≥м занурте в порошок, щоб вуг≥лл€ повн≥стю покрило пасту. —початку рот ≥ зуби будуть чорн≥ше ноч≥, але п≥сл€ ретельного опол≥скуванн€ за допомогою звичайноњ води ви побачите, €кими б≥лосн≥жними можуть бути ваш≥ зуби.