Ќаше здоров'€ пост≥йно перебуваЇ п≥д приц≥лом магн≥тного пол€
Ќаше здоров'€ пост≥йно перебуваЇ п≥д приц≥лом магн≥тного пол€
Ќаше здоров'€ пост≥йно перебуваЇ п≥д приц≥лом магн≥тного пол€

—ьогодн≥ наше житт€ насичене технолог≥€ми, без €ких ми вже не у€вл€Їмо свого ≥снуванн€. ћоб≥льн≥ телефони, комп'ютери, м≥крохвильов≥ печ≥ допомагають нам у повс€кденному житт≥. ћи звикли до них наст≥льки, що мало замислюЇмос€ про њх вплив на здоров'€. јле ж ц≥ предмети побуту генерують магн≥тне поле навколо себе, що може викликати проблеми з≥ здоров'€м.

—ьогодн≥ нав≥ть €кщо ви не будете включати електроприлади, магн≥тне поле все одно д≥стане до вас, наприклад, в≥д апарат≥в сус≥д≥в. јбсолютно впевненими у в≥дсутност≥ магн≥тного пол€ можуть бути т≥ люди, €к≥ живуть дуже в≥докремлено, далеко в≥д ≥нших будинк≥в, ≥ не мають дротового ≥ бездротового п≥дключенн€ до р≥зних мереж.

ћи мало значенн€ надаЇмо магн≥тному полю, тому що воно залишаЇтьс€ поза полем нашого зору. Ќакопичуютьс€ так≥ електропол€ навколо апарат≥в та електроз'Їднань, €к≥ нас оточують. ќзирн≥тьс€ навколо себе ≥ ви пом≥тите величезну безл≥ч джерел магн≥тного пол€: антени, рад≥о, телефони, розетки ≥ т. п. як т≥льки ми п≥дключаЇмо св≥й апарат до розетки, в≥н починаЇ виробл€ти магн≥тне поле навколо себе, ≥ чим вище напруга, тим сильн≥ше поле.

ƒо цих п≥р жодне досл≥дженн€ не ви€вило до к≥нц€ вс≥ негативн≥ насл≥дки, €кими загрожуЇ нам пост≥йний вплив магн≥тних пол≥в. “им не менш, люди, €к≥ пост≥йно перебувають у простор≥, заповненому електроприладами, можуть п≥дтвердити, що в≥дчувають на соб≥ њх вплив.

„им загрожуЇ вплив електромагн≥тного пол€?

- √≥пертон≥€,
- порушенн€ роботи нервовоњ системи (депрес≥њ, втома, драт≥влив≥сть),
- м≥грень,
- запамороченн€,
- безсонн€,
- алерг≥€,
- аритм≥€,
- порушенн€ зору,
- проблеми з концентрац≥Їю уваги,
- проблеми з фертильн≥стю ≥ з зачатт€м,
- сух≥сть шк≥ри,
- ауто≥мунн≥ захворюванн€.

ўоб повн≥стю уникнути впливу магн≥тних пол≥в, доведетьс€ в≥дмовити в≥д цив≥л≥зац≥њ ≥ оселитис€ в жив≥й природ≥ абсолютно ≥зольовано. јле це утоп≥€ на сьогодн≥шн≥й день. як же бути?

“реба перегл€нути свою орган≥зац≥ю простору ≥ зм≥нити його так, щоб не бути в пост≥йному оточенн≥ електроприладами. ” спальн≥ ≥ в тих частинах прим≥щенн€, де ми проводимо б≥льше часу, варто в≥ддати перевагу кабельному ≥нтернету. ≤снуЇ р€д вправ, €кий допоможе знизити вплив електромагн≥тного пол€:

- ходьба босон≥ж по п≥ску або трав≥,
- дотик до дерева або до ≥ншоњ живоњ рослини,
- використовувати в к≥мнат≥ килиму або ковдри з натуральних матер≥ал≥в, вони будуть виступати в €кост≥ ≥зол€ц≥њ та перепони дл€ випром≥нюванн€,
- використанн€ спец≥ального чохла дл€ моб≥льного телефону.

якщо ви дос≥ не в≥рите у шк≥дливий вплив електромагн≥тного пол€, спробуйте провести експеримент: прот€гом м≥с€ц€ щодн€ поливайте один вазон водою, нагр≥тою в м≥крохвильовц≥. ”же через м≥с€ць ви пом≥тите, €к вазон почне марн≥ти ≥ хвор≥ти.

05.05.2015