6 головних правил здоров'€
 6 головних правил здоров'€

 ожна св≥дома людина розум≥Ї, що стан здоров'€ визначаЇ €к≥сть њњ житт€. јле щоб здоров'€ продовжувало радувати довг≥ роки, його необх≥дно п≥дтримувати. якщо ви виробите в соб≥ повс€кденн≥ правила, про €к≥ ми зараз розпов≥мо, то можете бути впевнен≥, що хвороби вам будуть нестрашн≥.

1.  ожен день багато ходи≥ть. ¬сього 2000 крок≥в в день ≥ ваша ф≥гура буде вр€тована в≥д зайвих к≥лограм≥в. ƒо реч≥, ц€ в≥дстань забере у вас всього лише 15 хвилин часу.

2. —л≥дкуйте за калор≥€ми: з'њдайте њж≥ на 100 калор≥й менше, н≥ж у попередн≥ дн≥, ≥ ви не пом≥тите, €к нездужанн€ ≥ головний б≥ль покинуть вас. ’≥ба варт≥ жмен€ ч≥пс≥в або стакан солодкоњ газованоњ вашого здоров'€?

3. ¬≥дпочинок теж важливий. ¬ид≥л≥ть соб≥ додаткову годину дл€ в≥дпочинку, особливо €кщо вранц≥ встаЇте по будильнику. ќрган≥зм вас в≥дд€чить за цю годину.

4.  ачайте прес: з 24 раз≥в щодн€. ÷е приведе м'€зи в тонус, покращитьс€ настр≥й ≥ самопочутт€.

5. Ѕ≥льше см≥йтес€. ћ≥н≥мум 15 раз≥в на день знаходьте причини дл€ см≥ху. ѕ≥д час см≥ху в орган≥зм≥ запускаютьс€ окислювально-в≥дновн≥ реакц≥њ, знижуЇтьс€ р≥вень гормон≥в стресу, пол≥пшуЇтьс€ кровотворенн€.

6. —л≥дкуйте за харчуванн€м ≥ водним балансом. ¬ипивайте не менше 5 скл€нок води на добу (не чаю, кави та ≥нших напоњв, а води!). —т≥льки ж раз≥в на день, але маленькими порц≥€ми, приймайте њжу. ¬вед≥ть у рац≥он б≥льше фрукт≥в ≥ овоч≥в.

¬иконуючи вс≥ ц≥ правила, вже через м≥с€ць ви в≥дчуЇте себе молодшим ≥ здоров≥шим!


23.04.2015