‘рукти та овоч≥ небезпечн≥ дл€ курц≥в?
‘рукти та овоч≥ небезпечн≥ дл€ курц≥в?
‘рукти та овоч≥ небезпечн≥ дл€ курц≥в?

–егул€рне ≥ р€сне вживанн€ людиною фрукт≥в ≥ овоч≥в створюЇ дл€ њњ орган≥зму над≥йний захист в≥д р≥зних захворювань, в тому числ≥ в≥д раку. ѕроте останнЇ досл≥дженн€ н≥дерландських вчених довело, що це твердженн€ правдиво лише дл€ тих людей, у €ких немаЇ звички курити.

¬живанн€ овоч≥в ≥ фрукт≥в дл€ курц≥в надаЇ зворотний ефект. ” досл≥дженн≥, що тривало 8 рок≥в, вз€ло участь 400 тис. добровольц≥в. ¬чен≥ задалис€ метою визначити, €кий вплив робл€ть овоч≥ та фрукти на курц≥в, а також на тих, хто не курить. Ќа подив учених, ви€вилос€, що фрукти та овоч≥ можуть надавати абсолютно р≥зну д≥ю на курц≥в ≥ некурц≥в.

 ористь фрукт≥в ≥ овоч≥в дл€ некур€щих людей незаперечна, присутн≥сть њх в рац≥он≥ даЇ виключно позитивний результат. ўоденне вживанн€ 600 г рослинноњ њж≥ - ≥деальне доповненн€ до рац≥ону людини, €ка не курить. ÷€ к≥льк≥сть овоч≥в ≥ фрукт≥в забезпечить орган≥зм необх≥дними антиоксидантами ≥ знизить ризик розвитку раку кишечника.

јле речовини, що м≥ст€тьс€ в овочах ≥ фруктах, д≥ють негативно на орган≥зм любител≥в покурити. ÷е пов'€зано з присутн≥стю в рослинних продуктах речовин, що ≥стотно п≥двищують канцерогенн≥ властивост≥ тютюну.

 

ўо ж робити завз€тим курц€м? ≈ксперти пропонують њм зробити виб≥р на користь здоровоњ њж≥, багатоњ корисною кл≥тковиною.  раще назавжди розлучитис€ з сигаретою ≥ вести здоровий спос≥б житт€, насолоджуючись смаком ≥ користю дар≥в природи, н≥ж знищувати св≥й орган≥зм н≥котином.