јнал≥з кров≥ розпов≥сть про соц≥альний статус людини
јнал≥з кров≥ розпов≥сть про соц≥альний статус людини
јнал≥з кров≥ розпов≥сть про соц≥альний статус людини

—учасн≥ д≥агностичн≥ технолог≥њ медицини д≥йшли до того, що дл€ судженн€ про стан здоров'€ людини њй досить здати анал≥з кров≥. ƒосл≥джуючи склад кров≥ людей, вчен≥ прийшли до висновку, що на€вн≥сть тих чи ≥нших х≥м≥чних речовин повн≥стю залежить в≥д економ≥чного статусу людини.

јле €кщо ран≥ше анал≥з кров≥ легко в≥др≥зн€в, наприклад, курц≥в в≥д некур€щих, то сьогодн≥ в≥н може пов≥дати про матер≥альний достаток пац≥Їнта. ¬и€вл€Їтьс€, в кров≥ у багатих людей п≥двищений р≥вень ртут≥ ≥ миш'€ку, так €к в њх рац≥он часто входить морська риба ≥ молюски, насичен≥ цими металами. Ћюдський орган≥зм же схильний до њх накопиченн€.

‘ах≥вц≥ стверджують, що накопиченн€ певних речовин в орган≥зм≥ людини св≥дчить про њњ стиль житт€. ƒ≥Їта важлива дл€ людей, чий статок зростаЇ. ¬они вживають б≥льше риби ≥ молюск≥в, що ≥ викликаЇ зростанн€ р≥вн€ ртут≥. ј ось люди, €к≥ належать до малозабезпечених верств населенн€, част≥ше кур€ть, тому в њх кров≥ та сеч≥ накопичуютьс€ кадм≥й ≥ свинець. якщо в орган≥зм≥ людини накопичуЇтьс€ бензофенон-3, х≥м≥кат, що входить до складу сонцезахисних крем≥в, це пр€мо вказуЇ на заможню людину, на думку експерт≥в.

«вичайно, висновки вчених не можна назвати однозначними, так €к ≥ багатим не чуж≥ шк≥длив≥ звички, а сонцезахисним кремом можуть користуватис€ ≥ люди з достатком нижче середнього, але де€ка ун≥версальн≥сть у спостереженн€х присутн€.