як будова т≥ла в≥дбиваЇтьс€ на здоров'њ?
як будова т≥ла в≥дбиваЇтьс€ на здоров'њ?
як будова т≥ла в≥дбиваЇтьс€ на здоров'њ?

ћедики ви€вили ц≥кавий зв'€зок м≥ж здоров'€м ≥ будовою т≥ла людини. ¬и€вл€Їтьс€, об'Їм стегон або розм≥р вух можуть в≥дбитис€ на стан≥ здоров'€.

“ак, досл≥дники ви€вили, що люди з довгими пальц€ми б≥льш схильн≥ до депресивних розлад≥в, а т≥, у кого вказ≥вний палець довший без≥менного, менш схильн≥ до ймов≥рност≥ розвитку раку простати. ѕричина такого €вища в зниженому р≥вн≥ тестостерону в кров≥.

якщо у людини вузьк≥ стегна, це загрожуЇ њй серцево-судинними захворюванн€ми ≥ передчасною смертю. ¬чен≥ по€снюють це тим, що у таких людей в стегнах ≥ с≥дниц€х в≥дсутн≥й жир, €кий потр≥бен €к пастка дл€ харчових кислот, €ка перешкоджаЇ њх проникненню в органи через кров, де вони можуть завдати шкоди.

јле ≥ широк≥ стегна грушопод≥бноњ форми у ж≥нок також створюють проблеми з≥ здоров'€м. ¬ласниц≥ пишних стегон можуть з≥ткнутис€ в пер≥од менопаузи з≥ сплутан≥стю св≥домост≥. —права в тому, що жир у стегнах значною м≥рою обмежуЇ приплив кров≥ до мозку, а це в≥дбиваЇтьс€ на розумов≥й д≥€льност≥.

¬олодар≥ маленьких вух часто стикаютьс€ з по€вою екзем ≥ захворюванн€ми нирок. якщо у людини великий €зик ≥ виступаЇ вперед щелепна к≥стка, у нењ вища ймов≥рн≥сть перериванн€ диханн€ при хроп≥нн€ п≥д час сну, так €к €зик може перекривати дихальн≥ шл€хи.

ј от у ж≥нок з довгими ≥ стрункими ногами менше шанс≥в захвор≥ти. як в≥дзначають фах≥вц≥, ж≥нки з довгими ногами хвор≥ють на 19% р≥дше.

“≥, у кого велик≥ оч≥, також потрапл€ють до групи ризику, так €к схильн≥ до короткозорост≥. ѕри цьому достатньо, щоб д≥аметр ока був всього на 1 мм б≥льше звичайного розм≥ру (норма - 24 мм).