’ворим на г≥потиреоз небезпечно керувати автомоб≥лем
’ворим на г≥потиреоз небезпечно керувати автомоб≥лем
’ворим на г≥потиреоз небезпечно керувати автомоб≥лем

√≥потиреоз може перешкодити люд€м водити автомоб≥ль. ƒо такого висновку прийшли вчен≥ в результат≥ досл≥джень. Ќа њхню думку, повед≥нку людей, хворих на г≥потиреоз, за кермом схоже на повед≥нку людей з алкогольним сп'€н≥нн€м.

√≥потиреоз характеризуЇтьс€ недол≥ком гормон≥в щитовидноњ залози, що пог≥ршуЇ багато функц≥й орган≥зму, в тому числ≥ ≥ мозку.

ƒо тепер≥шнього часу повн≥стю не вивчен≥ порушенн€ мозку внасл≥док г≥потиреозу ≥ було не €сно, чи Ї так≥ хвор≥ безпечними вод≥€ми.

јвтор досл≥дженн€ „арльз —м≥т зазначаЇ, що хвор≥ на г≥потиреоз, що проходили випробуванн€ на симул€тор≥, показують так≥ ж результати, €к ≥ люди з алкоголем в кров≥. “аким чином, л≥кар≥ повинн≥ радити люд€м з г≥потиреозом утриматис€ в≥д вод≥нн€ автомоб≥л€, поки р≥вень гормон≥в щитовидноњ залози не в≥дновитьс€.

”часниками досл≥дженн€ стали 32 людини, хворих на рак щитовидноњ залози. ” них було вим≥р€но р≥вень гормон≥в щитовидноњ залози. ¬и€вилос€, що пац≥Їнти з г≥потиреозом страждали депрес≥Їю ≥ у них спостер≥галос€ зниженн€ невролог≥чноњ функц≥њ, що призводить до зб≥льшенн€ часу гальмуванн€ автомоб≥л€. “ак≥ ж показники були у вод≥њв з р≥внем алкоголю в кров≥ 0,082 г / 100 мл. ѕ≥сл€ прийому гормон≥в цей ефект зникав.


03.04.2015