от€ч≥ паразити небезпечн≥ дл€ ≥нтелекту дитини
 от€ч≥ паразити небезпечн≥ дл€ ≥нтелекту дитини
  от€ч≥ паразити небезпечн≥ дл€ ≥нтелекту дитини

якщо ви прихильник теор≥њ, що дл€ вихованн€ почутт€ в≥дпов≥дальност≥, сп≥вчутт€, доброти ≥ турботи про ближнього дитин≥ необх≥дна домашн€ тварина, то, напевно, маЇте рац≥ю. јле не забувайте проводити проф≥лактичний огл€д на на€вн≥сть паразит≥в у к≥шок, так €к це може обернутис€ неспод≥ваними насл≥дками.

Ќещодавно американськ≥ вчен≥ ви€вили, що де€к≥ м≥кроорган≥зми, €к≥ живуть в шлунку у к≥шок, можуть викликати серйозн≥ проблеми з пам'€ттю ≥ взагал≥ з навчанн€м у д≥тей.

ѕаразити, присутн≥ в орган≥зм≥ к≥шок, можуть негативно позначатис€ на ≥нтелектуальному розвитку дитини. ƒосл≥дники з ‘лориди ≥ јйови ви€вили зв'€зок м≥ж паразитами, що мешкають на домашн≥х тварин, ≥ зниженн€м зд≥бностей д≥тей до читанн€. Ўк≥льна усп≥шн≥сть дитини, €к ви€вилос€, страждаЇ в≥д однокл≥тинних орган≥зм≥в токсоплазм, €к≥ ≥нф≥кують приблизно третину жител≥в планети. ÷≥ м≥кроорган≥зми ховаютьс€ в кл≥тинах мозку, а також у м'€зах ≥ часто не викликають н≥€ких симптом≥в.

ƒосл≥дники з'€сували, що токсоплазми, €к≥ живуть у шлунку к≥шок, можуть передаватис€ людин≥ через фекал≥њ. —аме ц≥ однокл≥тинн≥ негативно впливають на функц≥њ пам'€т≥, а також навички у дитини читанн€. ѕопередн≥ досл≥дженн€ вже пов'€зали цих паразит≥в з розвитком пухлин мозку у тварин.

ѕроведене американськими вченими досл≥дженн€ дозволило припустити, що цей паразит надаЇ б≥льш значний ефект на розвиток дитини, н≥ж було прийн€то вважати ран≥ше.

ƒопомогти впоратис€ з ц≥Їю проблемою д≥т€м можуть добавки з в≥там≥ном ≈.


28.03.2015