ƒомашн≥ клопоти шк≥длив≥ дл€ ж≥ночого здоров'€
ƒомашн≥ клопоти шк≥длив≥ дл€ ж≥ночого здоров'€
 ƒомашн≥ клопоти шк≥длив≥ дл€ ж≥ночого здоров'€

Ѕ≥льш≥сть ж≥нок приречен≥ на щоденне виконанн€ домашньоњ роботи, але мало хто отримуЇ задоволенн€ в≥д прибиранн€, пранн€, прасуванн€, митт€ посуду ≥ т. п. ЌедавнЇ досл≥дженн€ показало, що домашн€ робота негативно позначаЇтьс€ на ж≥ночому здоров'њ, насамперед, на серцево-судинн≥й систем≥.

ўоб п≥дтвердити цю г≥потезу, вчен≥ провели спец≥альне опитуванн€ серед б≥льше 100 чолов≥к≥в ≥ ж≥нок. –езультат ви€вивс€ неспод≥ваним: т≥ з них, хто додатково звалив на себе домашн≥ клопоти, включаючи оплату рахунк≥в ≥ куп≥влю продукт≥в, набагато част≥ше страждали в≥д п≥двищеного артер≥ального тиску, н≥ж њх партнери, зв≥льнен≥ в≥д домашн≥х зобов'€зань.

«розум≥ло, що такий стан справ пов'€заний з сучасним темпом житт€. ѕрекрасним дамам просто не д≥стаЇ часу, щоб прид≥лити увагу соб≥ особисто ≥ в≥дпочити. ј це неминуче негативно позначаЇтьс€ на нервов≥й систем≥, що виливаЇтьс€ в р≥зн≥ форми депрес≥њ.

ўо приносить користь душевному здоров'ю ж≥нки, так це турбота про д≥тей ≥ про домашн≥х тварин, що жодним чином не в≥дбиваЇтьс€ на кров'€ному тиску.

ѕсихологи рад€ть ж≥нкам не звалювати на себе всю ношу домашн≥х турбот, а р≥вном≥рно розд≥лити њх з домочадц€ми, щоб в один прекрасний день не стати жертвою ≥нсульту або ≥нфаркту.

18.03.2015