6 причин полюбити гречку
6 причин полюбити гречку

√речка - одна з улюблених каш, €ка користувалас€ особливою любов'ю ще у наших предк≥в. ≤снуЇ безл≥ч рецепт≥в з використанн€м ц≥Їњ медоносноњ круп'€ноњ культури. јле гречка хороша не т≥льки смаком ≥ ароматом, але також своњми корисними ≥ ц≥лющими властивост€ми.

1. Ѕ≥лок гречки за зм≥стом незам≥нних ам≥нокислот наближаЇтьс€ до продукт≥в тваринного походженн€, а тому вважаЇтьс€, що здатний зам≥нити м'€со. ѕри цьому засвоюЇтьс€ гречана каша набагато краще.

2. √речка спри€Ї нормал≥зац≥њ р≥вн€ цукру в кров≥. ѕ≥сл€ вживанн€ гречки р≥вень цукру п≥двищуЇтьс€ поступово, а не стрибкопод≥бно, €к при вживанн≥ ≥нших углеводвм≥сних продукт≥в.

3. ¬еликий вм≥ст фол≥Ївоњ кислоти в гречц≥ п≥двищуЇ ст≥йк≥сть орган≥зму до неспри€тливих фактор≥в зовн≥шнього середовища.

4. √речка - чи не Їдина рослина, €ку не вдалос€ геномодиф≥кувати, а тому вона еколог≥чно чиста. ¬она не м≥стить н≥трати, пестициди ≥ герб≥циди, так €к ц€ рослина просто не потребуЇ х≥м≥чного п≥дживленн€, а чудово розвиваЇтьс€ без добрив, а з бур'€нами та шк≥дниками справл€Їтьс€ самост≥йно.

5. «ахист в≥д раку - одна з найважлив≥ших властивостей гречаноњ крупи. ‘лавоноњди, €к≥ вход€ть до њњ складу, перешкоджають зростанню пухлин, що особливо важливо в умовах сучасноњ еколог≥чноњ обстановки. “акож вживанн€ гречки знижуЇ ризик розвитку тромбозу, очищаЇ судини в≥д Ђпоганогої холестерину, перешкоджаЇ розвитку серцево-судинних захворювань.

6. √речка багата такими м≥неральними речовинами:

- харчовими волокнами - 37,7%,
- в≥там≥ном ¬1 - 28,7%,
- в≥там≥ном ¬6 - 20%,
- в≥там≥ном –– - 36%,
- магн≥Їм - 50%,
- кал≥Їм - 15,2%,
- фосфором - 37,3%,
- зал≥зом - 37,2%,
- цинком - 17,1%,
-мед - 64%,
- марганцем - 78%,
- селеном - 15,1%,
- мол≥бденом - 49,1%,
- бором - 17,5%,
- кремн≥Їм - 270%,
- кобальтом - 31%.