9 неспод≥ваних застосувань ог≥рка
9 неспод≥ваних застосувань ог≥рка
 9 неспод≥ваних застосувань ог≥рка

ѕочавс€ сезон св≥жих овоч≥в з гр€док, ≥ ми ≥з задоволенн€м поглинаЇмо наш≥ улюблен≥ ог≥рки. ўо ми знаЇмо про ог≥рки? ¬они рано дають урожай, ароматн≥, поживн≥ ≥ дуже корисн≥ дл€ шк≥ри. ¬они багат≥ в≥там≥нами ¬3, ¬6, ¬9, ј ≥ ≈, м≥нералами (кал≥й, кальц≥й, магн≥й). јле також ог≥рки мають властивост≥, €к≥ можуть бути дуже корисн≥ у побут≥.

як можна застосовувати ог≥рки?  р≥м збагаченн€ смаком ≥ в≥там≥нами салат≥в, ог≥рки допоможуть будь-€к≥й ж≥нц≥ карколомно вигл€дати ≥ легко справл€тис€ з домашн≥ми справами.

1. ќг≥рок допоможе дзеркалу у ванн≥й к≥мнат≥ не п≥тн≥ти

ѕеред тим €к прийн€ти душ або ванну, протр≥ть дзеркало шматком ог≥рка. ≈фект вас здивуЇ: дзеркало не зап≥тн≥Ї ≥ легко буде протиратис€.

2. ќг≥рок добре очищаЇ пластик

Ўматком ог≥рка протр≥ть пластиков≥ поверхн≥ на кухн≥ - миски, ручки плити, пластиковий посуд ≥ т.п. ¬и побачите, що ефект буде не г≥рше, н≥ж у миючого засобу, а шк≥ра ваших рук при цьому не т≥льки не постраждаЇ, але й збагатитис€ в≥там≥нами.

3. ¬≥дл€куЇ комах в город≥

Ўматочки ог≥рка пом≥ст≥ть в алюм≥н≥Ївий посуд. ѕри реакц≥њ з алюм≥н≥Їм ог≥рок почне вид≥л€ти запах, €кий дуже не подобаЇтьс€ комахам. “ак ви збережете урожай на своЇму город≥ в ц≥лост≥ й неушкодженост≥.

4. ќг≥рок чистить взутт€

якщо ви посп≥шаЇте на зустр≥ч ≥ ви€вили, що вдома немаЇ крему дл€ взутт€, скористайтес€ шматочком ог≥рка. ¬ас порадуЇ блиск туфель.  р≥м того, ог≥рок м≥стить водонепроникний компонент, що вр€туЇ ноги в≥д промоканн€ в раз≥ дощу.

5. ќг≥рок зам≥нить масло дл€ змащенн€ дверей

¬идав≥ть з ог≥рка с≥к на скрипуч≥ петл≥. ≈фект буде таким самим, €к п≥сл€ масла.

6. ќг≥рок використовуЇтьс€ €к ластик

якщо ви допустили помилку при написанн≥, а коректора немаЇ п≥д рукою, використовуйте ог≥рок. јкуратно протр≥ть поверхню листа в м≥сц≥, де допущена помилка.

7. ќг≥рок - зас≥б в≥д целюл≥ту

 осметичн≥ властивост≥ ог≥рка робити шк≥ру гладкою ≥ шовковистою в≥дом≥ давно. якщо кашку з ог≥рка прот€гом двох тижн≥в наносити на д≥л€нки шк≥ри, пошкоджен≥ целюл≥том, скоро ви пом≥тите пол≥пшенн€.

8. ќг≥рок боретьс€ з≥ зморшками

« шк≥рою обличч€ ог≥рок творить справжн≥ дива. ѕрот€гом двох тижн≥в роб≥ть маску з ог≥рка, не забудьте по два шматочки на оч≥. –езультат вас надихне.

9. ќг≥рок зн≥маЇ стрес

ѕор≥жте ог≥рок на скибочки ≥ поклад≥ть њх у кипл€чу воду. ¬дихайте пар. ÷ей спос≥б заспокоњть вас в будь-€к≥й стресов≥й ситуац≥њ: перед ≥спитом, важливою зустр≥ччю або просто в поганий день.


25.02.2015