√азована вода ≥ соки руйнують зубну емаль
√азована вода ≥ соки руйнують зубну емаль
√азована вода ≥ соки руйнують зубну емаль

ўоб зберегти дит€ч≥ зуби, обмежте вживанн€ малюком не т≥льки газованих напоњв, але ≥ сок≥в. ƒосл≥дженн€ стоматолог≥в показали, що напоњ з п≥двищеною кислотн≥стю та€ть у соб≥ потр≥йну загрозу дл€ емал≥.

Ѕ≥льше того, експеримент показав, що фруктов≥ соки ≥ газован≥ напоњ завдають шкоди емал≥ всього за 30 секунд. јвтор досл≥дженн€ —арб≥н –андж≥ткар каже, що ероз≥ю емал≥ складно д≥агностувати вчасно. ≤ через те, що руйнуванн€ ви€вл€Їтьс€ п≥зно, попередити його часто складно ≥ багато зуб≥в п≥ддаютьс€ дан≥й проблем≥.

як в≥домо, саме д≥ти ≥ п≥дл≥тки ви€вл€ють особливу любов до газованих напоњв ≥ сок≥в.

¬чен≥ попереджають про симптоми, €к≥ вказують на проблеми з дит€чою емаллю. ѕо-перше, це скрег≥т зубами по ночах. Ѕагато батьк≥в пов'€зують дане €вище з на€вн≥стю глист≥в, але часто так про€вл€Їтьс€ процес руйнуванн€ емал≥. ” де€ких д≥тей можуть бути не ви€влен≥ захворюванн€, що супроводжуютьс€ частими зригуванн€ми ≥ рефлюксом, що п≥двищують кислотн≥сть шлунка. ј в поЇднанн≥ з газованою водою ≥ соками це призводить до довгограючих негативних насл≥дк≥в.

якщо батьки думають запоб≥гти руйнуванню емал≥ чищенн€м зуб≥в п≥сл€ вживанн€ кислих напоњв, то будуть розчарован≥, д≥знавшись, що це не допоможе, оск≥льки кислота д≥Ї вже в перш≥ 30 секунд.

—оки, звичайно, р≥ч корисна, але краще не перестаратис€ з ними, а зам≥нити св≥жими фруктами, а також обмежити вживанн€ дитиною газованоњ води. “ак ви зможете надовго зберегти гарну посм≥шку малюка.