„олов≥ч≥ зради вил≥кують л≥ки в≥д прищ≥в
„олов≥ч≥ зради вил≥кують л≥ки в≥д прищ≥в
 „олов≥ч≥ зради вил≥кують л≥ки в≥д прищ≥в

як боротис€ ≥з зрадами чолов≥к≥в? ÷е питанн€ прот€гом стол≥ть хвилюЇ представниць прекрасноњ стат≥. јле, здаЇтьс€, €понськ≥ вчен≥ винайшли простий ≥ д≥Ївий метод, що допомагаЇ чолов≥кам збер≥гати в≥рн≥сть.

—ам≥ автори досл≥дженн€ впевнен≥, що њм вдалос€ знайти л≥ки в≥д зрад. јле от €к довго триватиме ж≥ноча рад≥сть, нев≥домо.

—п≥вроб≥тники ”н≥верситету ¬аседа досл≥джували проблему чолов≥чоњ нев≥рност≥ з точки зору медицини. ƒосл≥дженн€ ірунтувалос€ на недавн≥х висновках ≥тал≥йських фах≥вц≥в про те, що зрада - це свого роду хвороба. японц€м не залишилос€ н≥чого ≥ншого, €к знайти л≥ки в≥д ц≥Їњ недуги.

ѕ≥сл€ тривалих досл≥джень, експерти зупинили св≥й виб≥р на препарат≥ ћ≥ноцикл≥н - антиб≥отики дл€ л≥куванн€ прищ≥в ≥ вугр≥в. Ќа диво, виб≥р ви€вивс€ правильним! —аме п≥сл€ прийому ћ≥ноцикл≥на, до реч≥, забороненого в багатьох крањнах, у тому числ≥ в ”крањн≥, в –ос≥њ ≥ нав≥ть в Ќорвег≥њ, чолов≥ки по-новому сприймають ж≥ночу приваблив≥сть.

як стверджують вчен≥, прийом ћ≥ноцикл≥на т€гне за собою зм≥ни в асоц≥ац≥€х, а саме приваблив≥сть перестаЇ у чолов≥к≥в асоц≥юватис€ з доступн≥стю. јле от чи не пот€гне це за собою Ђпоб≥чний ефектї €к в≥дразу до власноњ дружини, експерти поки що сказати не можуть. ” той же час вони кажуть, що правильно обране дозуванн€ може вир≥шити цю проблему.

ƒо реч≥, ћ≥ноцикл≥н медики навчилис€ використовувати ≥ дл€ л≥куванн€ шизофрен≥њ, ≥ поки без поб≥чних €вищ. јле й точно передбачити зм≥ни в мозку хворих учен≥ не можуть.

    23.01.2015