√азована вода порушуЇ обм≥н речовин
√азована вода порушуЇ обм≥н речовин
√азована вода порушуЇ обм≥н речовин

“≥ло людини здеб≥льшого складаЇтьс€ з р≥дини. « ц≥Їњ причини п≥дтриманн€ водного балансу Ї щоденним завданн€м кожноњ людини. ќбм≥нн≥ процеси в нашому орган≥зм≥ прот≥кають лише при на€вност≥ належноњ к≥лькост≥ води. јле р≥дина надходить в орган≥зм у р≥зних видах - чай, кава, соки, супи, м≥неральна вода. ≈ксперти кажуть, що дл€ нормального обм≥нного процесу т≥лу необх≥дна звичайна вода. јле наск≥льки корисна м≥нералка, €ку нам пропонують магазини?

Ќайчаст≥ше, м≥неральна вода продаЇтьс€ газованою. ѕриЇмн≥ бульбашки утворюютьс€ за допомогою вуглекислого газу. якщо сам по соб≥ вуглекислий газ нешк≥дливий, то в поЇднанн≥ з водою в≥н активно стимулюЇ шлункову секрец≥ю, а це провокуЇ здутт€ кишечника ≥ п≥двищуЇ кислотн≥сть. якщо людина страждаЇ в≥д виразки, гастриту з п≥двищеною кислотн≥стю або просто схильна до метеоризму, то м≥нералку пити њй не рекомендуЇтьс€.

Ѕ≥льше того, вчен≥ прийшли до висновку, що регул€рне споживанн€ газованих напоњв вже прот€гом м≥с€ц€ провокуЇ порушенн€ обм≥ну речовин, що призводить до набору зайвоњ ваги. «а цей короткий пер≥од орган≥зм перебудовуЇ метабол≥зм ≥ починаЇ брати енерг≥ю з цукру в напоњ, не спалюючи жир.

” ход≥ експерименту вчен≥ з ”н≥верситету Ѕангор (¬еликобритан≥€) спостер≥гали за групою добровольц≥в, €к≥ пили газовану воду прот€гом чотирьох тижн≥в. ” результат≥ ви€вилос€, що регул€рне вживанн€ газованих напоњв призвело до збоњв м'€зового метабол≥зму за рахунок зм≥ни в активност≥ ген≥в. ≤ нав≥ть у здорових людей ф≥ксувалис€ особливост≥, характерн≥ дл€ пац≥Їнт≥в з ожир≥нн€м ≥ д≥абетом 2 типу.

 

÷е дозволило досл≥дникам зробити висновок, що м'€зи в т≥л≥ здатн≥ розп≥знати цукор в напоњ, знижуючи ефективн≥сть метабол≥зму не т≥льки в даний час, але й надал≥. ” зв'€зку з цим вчен≥ рекомендують в≥дмовитис€ в≥д газованих напоњв, особливо солодких.